Największy park wodny w Polsce z centralami wentylacyjnymi Menerga.
W grudniu 2008 odbyło się otwarcie największego parku wodnego w Polsce z wodami termalnymi w Bukowinie Tatrzańskiej - Terma Bukowina Tatrzańska.
Wentylacja całego obiektu oparta została na centralach wentylacyjnych Menerga.

Kompleks wodny Terma Bukowina Tatrzańska

Jeden z najnowocześniejszych w Europie kompleksów wodnych SPA z wodami geotermalnymi. Ośrodek uzdrowiskowy i rehabilitacyjny i centrum rozrywki dla całej rodziny. Na powierzchni 4 ha wybudowano 12 basenów: 6 zewnętrznych i 6 wewnętrznych, z których każdy wysposażony został w urządzenia do aquaterapii. Całorocznie funkcjonuje 10 kąpielisk. Temperatura wody w basenach wynosi 29-36oC. Przewidziano również szereg atrakcji dla dzieci, między innymi piaskownicę wodną i zjeżdżalnię oraz specjalne pływalnie dla najmłodszych. Na terenie bukowiańskich term dostępne są różnego rodzaju sauny: rzymskie, fińskie i góralskie, a także siłownie, solarium, gabinety oferujące masaże i zabiegi kosmetyczne. Ponadto: pomieszczenia do rehabilitacji ludzi niepełnosprawnych, gabinet lekarski, restauracje, kawiarnie i bary.
Inwestor: Bukowiańskie Towarzystwo Geotermalne Sp. z o.o.

Komentarze

  • Chamstwo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Same termy swietne, bardzo przyjemnie, naprawde warto skorzystac. Uwaga! na organizacje jest fatalna. nie moga poradzic sobie z duza iloscia ludzi, ogólny chaos. za ich błedy techniczne , czyli problemy z otwarciem szafek w szatni oraz za gigantyczne kolejki do wyjscia musza płacić turysci, ponieważ czekając na obsłużenie dolicza się im to do czasu pobytu na basebie. Uwaga na kierownictwo tej placówki jest po prostu chamskie delikatnie mówiąc.