Firma PRO-VENT Systemy Wentylacyjne zgłosiła centralę wentylacyjną Genius 400 do Konkursu na Najciekawszy Produkt wystawy FORUM WENTYLACJA - SALON KLIMATYZACJA 2010.

Centrala wentylacyjna Genius 400
Przeznaczony do wentylacji obiektów, w których przebywają ludzie - do stosowania w budynkach mieszkalnych, produkcyjnych, w pomieszczeniach o charakterze usługowym, takich jak salony kosmetyczne, fryzjerskie, sale fitness, sklepy, restauracje, itp. a także do obiektów użyteczności publicznej, w tym ośrodków oświatowo-wychowawczych.
Może współpracować z wymiennikiem gruntowym - wtedy nie jest wymagane zamontowanie nagrzewnicy wstępnej.

Opis produktu:
Centrala wentylacyjna serii Geniusz wyposażona jest w przeciwprądowy wymiennik ciepła.
Sprawność odzysku ciepła dochodzi do 92%.
Centrala wyposażona jest w pełny 100% bypass wymiennika. Stałoprądowe wentylatory EC zapewniają oszczędne gospodarowanie zużywana energią. Zainstalowane czujniki przepływu zapewniają automatyczna stabilizację wydajności niezależnie od oporów instalacji.
Programowalne według życzenia użytkownika 7 biegów wydajności.
Sterownie za pomocą programowalnych sterowników procesorowych RC. Wewnętrzne tunele tłumiące zapewniają bardzo cichą pracę centrali. Rozbudowana diagnostyka centrali pozwala na monitorowanie pracy wentylatorów i oporów instalacji. Centrala Geniusz dostosowana jest do współpracy z gruntowym wymiennikem ciepła - GWC.
Wbudowana nagrzewnica wstępna (opcja).Atest higieniczny, CE


Dane techniczne:
Wydajność: 100-400 m3/h max. 500 m3/h
waga bez opakowania: 29 kg
Spręż dyspozycyjny: 300-180 Pa
bypass wymiennika: 100%
Sprawność teoretyczna: do 92%
Pobór mocy: 30-140 W
Wys. x dł. x głęb.: 620x980x540 mm

Firma PRO-VENT Systemy Wentylacyjne zgłosiła centralę wentylacyjną Genius 400 do Konkursu na Najciekawszy Produkt wystawy FORUM WENTYLACJA - SALON KLIMATYZACJA 2010. >>głosowanie online

Źródło: www.forumwentylacja.pl