Data rozpoczęcia
2013-10-09
Data zakończenia
2013-10-10
Miejsce
Budapest

CEB® Clean Energy Building Expo są międzynarodowymi targami z kongresem o efektywności energetycznej i będą odbywać się w Budapeszcie po raz piąty. Na targach uzyskają Państwo informacje o produktach, technologiach, serwisie i innowacjach z zakresu efektywności energetycznej w budynkach oraz energooszczędnych renowacjach.

W centrum uwagi znajdzie się w tym roku budownictwo i renowacje energooszczędne – zielone budowanie, dom zeroenergetyczny i domy pasywne, inteligentne budynki, automatyzacja budynków, inteligentna sieć energetyczna, racjonalizacja energii i zarządzanie budynkami (budynki gospodarcze, parki przemysłowe, sieci komercyjne), renowacja starych budynków oraz pomników narodowych, doradztwo energetyczne, finanse oraz nowe systemy wspierania.

Targi skierowane są do grup: architektów, projektantów, inżynierów, producentów produktów, instalacji i wyposażenia, deweloperów, inżynierów budowy maszyn, osób publicznych, ministrów, gmin, związków, dostawców energii, doradców energetycznych, handlowców, zarządców nieruchomości, wykonawców, banków, publicystów, rzemieślników, instalatorów, do przemysłu, nauki i ośrodków

Miejsce wydarzenia:
Lurdy Conference and Event Center
1123 Budapest, Győri út 20, Ungarn
Budapest, Hungary

Bliższych informacji uzyskać można na stronie: www.cep-expo.hu