Data rozpoczęcia
2010-01-19
Data zakończenia
2010-01-22
Miejsce
Poznań

CBS - Budownictwo Sportowe, Rekreacyjne, Wellness i Spa
CBSSerdecznie zapraszamy do udziału w piątej już edycji CBS Budownictwo Sportowe, Rekreacyjne, Wellness i Spa. Wydarzenie ponownie organizujemy równolegle z targami BUDMA razem z Polskim Klubem Infrastruktury Sportowej. W dniach 19-22 stycznia 2010 w pawilonach 6 i 6A Międzynarodowych Tagów Poznańskich oraz na terenie otwartym przed pawilonami przedstawiona zostanie oferta blisko 100 firm z Polski oraz Czech, Finlandii, Niemiec, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii i Włoch.

CBS będące największymi w Polsce targami poświęconymi branży budownictwa sportowego to profesjonalna platforma wymiany wiedzy i doświadczeń obejmująca tematykę hal i stadionów, basenów, wellness i spa, rekreacji, a także sprzętu sportowego, wyposażenia, oświetlenia i nagłośnienia oraz bezpieczeństwa obiektów sportowych, systemów kontroli dostępu. Ponadto w ramach targów prezentowane są specjalistyczne materiały i technologie budowlane, projektowanie, finansowanie, budowa i eksploatacja obiektów sportowych.

W ramach CBS swoje produkty i najnowsze osiągnięcia materiałowe, technologiczne i konstrukcyjne zaprezentują producenci i dystrybutorzy z sektora budownictwa sportowego i rekreacyjnego oraz producenci materiałów, wyposażenia i technologii stosowanych w obiektach sportowych, rekreacyjnych i turystycznych, wellness i spa. W gronie zwiedzających znajdą się nie tylko przedstawiciele firm handlowych i wykonawczych, ale także inwestorzy z licznymi przedstawicielami samorządów lokalnych.

Na stoisku Polskiego Klubu Infrastruktury Sportowej (pawilon 6, stoisko nr 21) w dniach 19-21 stycznia 2010 r. działał będzie specjalny punkt konsultacyjno-informacyjny, w którym wszyscy wystawcy i zwiedzający będą mogli uzyskać bezpłatne porady w sprawach związanych z planowaniem, organizacją i udziałem w przetargach, finansowaniem, projektowaniem, budową i wyposażeniem oraz zarządzaniem obiektami sportowymi i rekreacyjnymi. Do dyspozycji zainteresowanych będzie grupa najlepszych w kraju, doświadczonych w dziedzinie budownictwa sportowego specjalistów przygotowywanych do pomocy w rozwiązaniu najtrudniejszych zagadnień.

Źródło: www.mtp.plŹródło: ''