Carrier Transicold, Europejski lider w branży sprzętu chłodniczego dla transportu ogłasza otwarcie spółki Carrier Transicold Polska Sp. z o.o. ("CTP") - swojego dystrybutora z centralą w Warszawie. Carrier Transicold jest częścią koncernu Carrier Corp. - jednostki biznesowej United Technologies Corp. (NYSE: UTX).
Działalnością spółki CTP kierowanej przez Dyrektora Zarządzającego Macieja Kędzierskiego, będzie sprzedaż i serwis agregatów chłodniczych Carrier Transicold w Polsce do samochodów dostawczych, ciężarowych i naczep. Dodatkowo CTP oferuje obsługę posprzedażną w 18 nowoczesnych centrach serwisowych na terenie całej Polski.
"Otwarcie CTP podkreśla, jak duży potencjał wzrostu widzimy na rynku w Polsce" powiedział Bertrand Gueguen, dyrektor Carrier Transicold Europe Truck/Trailer. "Wierzymy, że rozszerzenie naszej działalności oraz pełna oferta usług serwisowych w Polsce zapewnią naszym klientom konkurencyjną i wiążącą ofertę, będąc jednocześnie gwarancją, że Europejscy klienci z branży transportu chłodniczego otrzymują od Carrier Transicold najpełniejszy możliwy zakres usług na teranie całej Europy." Carrier Transicold dodatkowo informuje, że z dniem 30 listopada firma Frigipol Sp. z o.o. przestaje być autoryzowanym dystrybutorem i dostawcą usług serwisowych Carrier Transicold.
Zgodnie z polityką Carrier Transicold, aby zachować ważność gwarancji producenta na urządzenia, wszystkie instalacje urządzeń oraz naprawy gwarancyjne muszą być wykonane wyłącznie w autoryzowanej stacji serwisowej Carrier Transicold.