CAD_TERMA to konkurs na najciekawszy projekt wnętrza, opracowany z wykorzystaniem pro-duktów Terma Technologie Sp. z o.o. Konkurs skierowany jest do architektów i indywidualnych projektantów wnętrz, a także do pracowni architektonicznych.

CAD_TERMA Konkurs dla projektantów wnętrz
Łączna wartość nagród wynosi ponad 25 000 zł!
Termin składania projektów upływa dnia 31.01.2011 r.

Nagroda główna to 6000 zł!

Każdy z uczestników konkursu otrzyma wzornik kolorów specjalnych Terma Technologie Sp. z o.o. oraz 10% kupon rabatowy na zakup programu Cad Decor.

II nagroda – Dowolnie wybrany przez laureata grzejnik/i o wartości do 3000 zł (parametry i kolorystyka do uzgodnienia) oraz program Cad Decor, wraz z bibliotekami produktów Terma Technologie Sp. z o.o.

III nagroda - Dowolnie wybrany przez laureata grzejnik/i o wartości do 1500 zł (parametry i kolorystyka do uzgodnienia) oraz program Cad Decor, wraz z bibliotekami produktów Terma Technologie Sp. z o.o.

Nagrody dodatkowe – 5 grzałek KTX4 ze złączem śrubowym w kolorze silver oraz 5 grzałek REG 3.0.

Patronem konkursu jest firma Cad Decor.
Szczegóły konkursu oraz Regulamin na www.architekci.termaonline.com.

Terma Technologie Sp. z o.o. oferuje grzejniki łazienkowe i dekoracyjne, grzałki elektryczne do grzejników oraz różnego rodzaju akcesoria grzejnikowe. W ciągu 19 – letniej działalności, spółka wyrosła na jednego z liderów producentów grzewczych w Polsce, a poprzez szeroki asortyment produktów stała się znana i ceniona w kraju i zagranicą.Źródło: ''