Do konkursu CAD_TERMA 2011 zgłoszono ponad 200 projektów. Nagrodę główną zdobył Pan Maciej Szylke za projekt z wykorzystaniem grzejnika Triga z oferty Terma Technologie.

CAD_TERMA 2011 - wyniki konkursu Terma Technologie
CAD_TERMA
to konkurs na najciekawszy projekt wnętrza, opracowany z wykorzystaniem produktów Terma Technologie Sp. z o.o. Konkurs skierowany był do architektów i indywidualnych projektantów wnętrz, a także do pracowni architektonicznych.

Do konkursu zgłoszono ponad 200 projektów. Nagrodę główną (6000 zł) zdobył Pan Maciej Szylke za projekt toalet na poddaszu Gmachu Głównego Politechniki Gdańskiej, z wykorzystaniem grzejnika Triga z oferty Terma Technologie.

W związku z bardzo dużą liczbą ciekawych prac Jury konkursu zdecydowało się przyznać dwie drugie nagrody oraz dodatkowe wyróżnienia.
Prace konkursowe można obejrzeć na stronie www.architekci.termaonline.com oraz http://www.termatechnologie.com/konkurs-cadterma-zobacz-nagrodzone-projekty%28pl%29-a-626.html.

Patronem konkursu została firma Cad Projekt K & A.

Wyniki CAD_TERMA 2011


I miejsce
Pan Maciej SzylkeII miejsce
Pan Bartłomiej Drabik

(Nagroda: dowolnie wybrany grzejnik o wartości 3000 zł oraz program Cad Decor, wraz z bibliotekami produktów Terma Technologie)
II miejsce
Pani Magdalena Sicha

(Nagroda: dowolnie wybrany grzejnik o wartości 3000 zł oraz program Cad Decor, wraz z biblio-tekami produktów Terma Technologie)
III miejsce
Pani Elżbieta Baryła

(Nagroda: dowolnie wybrany grzejnik o wartości 1500 zł oraz program Cad Decor, wraz z bibliotekami produktów Terma Technologie)
Terma Technologie Sp. z o.o. oferuje grzejniki łazienkowe i dekoracyjne, grzałki elektryczne do grzejników oraz różnego rodzaju akcesoria grzejnikowe. W ciągu wieloletniej działalności, spółka wyrosła na jednego z liderów producentów grzewczych w Polsce, a poprzez szeroki asortyment produktów stała się znana i ceniona w kraju i zagranicą.

CAD_TERMA to konkurs na najciekawszy projekt wnętrza, opracowany z wykorzystaniem produktów Terma Technologie Sp. z o.o. Konkurs skierowany był do architektów i indywidualnych projektantów wnętrz, a także do pracowni architektonicznych. Patron konkursu: Cad Projekt K & A. Nagrodzone oraz wyróżnione projekty można znaleźć pod adresem: http://www.e-terma.com/download/projekty CAD_TERMA.zip
Źródło: Terma Technologie Sp. z o.o.