W dniach 19 - 21 października br. w Warszawskim CENTRUM EXPO XXI odbyła się II edycja Międzynarodowych Targów Instalacyjnych Building Solutions Poland. W imprezie organizowanej przez CEE Międzynarodowe Targi Warszawskie Sp. z o.o. wspólnie z brytyjskim partnerem, firmą Montgomery International Ltd. udział wzięło blisko 80 wystawców. W targach, jedynych o tym profilu w Polsce, uczestniczyły liczące się na rynku firmy z 9 krajów świata.


Wyniki tegorocznej imprezy jednoznacznie wskazują że Targi Building Solutions Poland na stałe wpiszą się w kalendarz wydarzeń gospodarczych w Polsce oraz Europie Środkowej i Wschodniej.
Targi to najatrakcyjniejszy
i najskuteczniejszy sposób dokonywania transakcji biznesowych oraz wyjątkowo efektywne narzędzie marketingu, zapewniające liczne korzyści przy stosunkowo oszczędnym nakładzie czasu i pieniędzy. Po raz kolejny formuła wystawy Building Solutions Poland 2005 sprawdziła się w 100%. Udział
w targach pozwolił wystawcom zaprezentować pełną ofertę produktów
i usług.
Z rozmów przeprowadzonych z Wystawcami wyraźnie wynika, że istnieje zapotrzebowanie na tego rodzaju imprezę wystawienniczą na rynku. Jednoznacznie stwierdzili, że spotkali się z konkretnymi klientami, nawiązywali nowe i odświeżali stare kontakty. Optymistyczne nastawienie uczestników targów potwierdza raport firmy ONE AGENDA, z którego wynika, że firmy z branży instalacyjnej są optymistycznie nastawione do przyszłości. Przewidują, że sprzedaż w ciągu najbliższych lat wzrośnie. Jest to między innymi związane z wejściem Polski do UE i prognozami zapotrzebowania naszych produktów za granicami kraju.
Targowa statystyka:

Podsumowanie w pps (plik do pobrania po kliknięciu na "Podsumowanie..."):


Organizatorzy