Międzynarodowe Targi Budownictwa Budma 2012 odbędą się w Poznaniu w dniach 24-27 stycznia 2012 roku pod hasłem „Budownictwo przyszłości”.

Budownictwo przyszłości tematem przewodnim targów Budma 2012
BUDMA 2012 origamiNowa odsłona targów Budma będzie się różnić od poprzednich edycji. Organizator - Międzynarodowe Targi Poznańskie - za cel postawił sobie odważne wprowadzanie do budownictwa nowatorskich rozwiązań oraz świadome i odpowiedzialne kształtowanie zdrowej i funkcjonalnej przestrzeni społecznej dostępnej wszystkim pokoleniom. Chcemy, by targi Budma odgrywały aktywną rolę w wyznaczaniu kierunków rozwoju budownictwa, będąc dla wystawców skuteczną platformą promocji ich innowacyjnych produktów, a dla zwiedzających największą i najbardziej komplementarną prezentacją budowlanych technologii jutra. - czytamy na stronie www MTP.

Budownictwo energooszczędne, ekologiczne, bezpieczne i funkcjonalne jest oczywistym wymogiem naszych czasów. Budownictwo przyszłości to coś więcej. Wyjście o krok naprzód, kreowanie jutra, wizjonerstwo form i technologii. Uwolnij swoją wyobraźnię. BUDMA 2012.

Chcemy uwolnić wyobraźnię i wyjść daleko poza utarte schematy i standardowe działania. W programie targów pojawi się szereg nowych wydarzeń skierowanych do kluczowych grup zwiedzających. Wiele z towarzyszących Budmie od lat, cieszących się dużym zainteresowaniem ekspozycji specjalnych i konferencji (np. Dzień Architektury) przejdzie gruntowną metamorfozę - czytamy dalej. Rozwinięty zostanie też program spotkań z zorganizowanymi grupami zwiedzających z zagranicy (matchmaking).

Źródło: Międzynarodowe Targi Poznańskie Sp. z o.o.