Data rozpoczęcia
2011-10-15
Data zakończenia
2011-10-16
Miejsce
Warszawa

Budowa Remont Dom i Wnętrze
Zapraszamy do udziału w Ogólnopolskich Targach Budowlanych BUDOWA REMONT DOM I WNĘTRZE, które odbędą się w dniach 15-16 października 2011 na warszawskim Torwarze

Targi Budowa, Remont, Dom i Wnętrze to jedno z ważniejszych wydarzeń branży budowlanej w Polsce dla profesjonalistów i indywidualnych inwestorów.

Na Targach obecni są wiodący producenci i dystrybutorzy materiałów budowlanych i artykułów wyposażenia wnętrz z kraju i zagranicy. Rokrocznie w targach bierze udział około 200 wystawców. Prezentacji ich oferty towarzyszy ciekawy program seminariów i szkoleń a imprezę odwiedzają tysiące gości.

Targi Budowa, Remont, Dom i Wnętrze to dla wystawców doskonałe miejsce do prezentacji wybranych elementów oferty, pozyskania nowych kontrahentów, czy wymiany doświadczeń. Dla klientów indywidualnych to okazja do poznania najciekawszych nowości rynkowych i zakupów w specjalnych promocyjnych cenach. Budującym lub remontującym własny dom, urządzającym wnętrza targi oferują bogaty program edukacyjny poświęcony najważniejszym etapom realizacji inwestycji.

www.targibudowlane.pl

[VIDEO:YOUTUBE:7g7MAf6eM7k]