Podczas dwóch pierwszych dni Budmy 2011 zarejestrowano 6-procentowy wzrost liczby odwiedzających targi w stosunku do ubiegłorocznej edycji.

Budma 2011: Dobre statystyki po pierwszych dwóch dniach
Budma 2011Podczas dwóch pierwszych dni Międzynarodowych Targów Budowlanych Budma 2011 trwających do jutra (14.01) w Poznaniu zarejestrowało się już 33.271 zwiedzających, co oznacza 6-procentowy wzrost w stosunku do ubiegłorocznej edycji - informują Międzynarodowe Targi Poznańskie, organizator imprezy.

Na 60 tysiącach m2 swoją ofertę prezentuje blisko 1500 firm z 33 krajów.


W opiniach zarówno wystawców, jak i zwiedzających dominuje przekonanie o stopniowym wzroście koniunktury w branży budowlanej, wyczuwalnym również na targach.

W 2011 r. budowlanka wyraźnie przyspieszy...
Początek nowego roku skłania do opracowywania nowych planów, strategii marketingowych, opartych na analizach lat poprzednich. Nie inaczej dzieje się i teraz, u progu roku 2011. Jaki będzie ten rok, w jaki sposób rok ubiegły będzie rzutował na obecny, czy pozwoli na bezpieczne inwestowanie, czy też pozwoli przetrwać na rynku - czytaj: Raport ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku Sp. z o.o.Źródło: Międzynarodowe Targi Poznańskie Sp. z o.o.