Data rozpoczęcia
2011-01-11
Data zakończenia
2011-01-14
Miejsce
Poznań

BUDMA 2011
Międzynarodowe Targi Budownictwa BUDMA należą do grona wiodących spotkań biznesowych dla branży budowlanej w tej części Europy.

Tematem przewodnim najbliższej edycji Międzynarodowych Targów Budownictwa BUDMA, które odbędą się w dniach 11-14 stycznia 2011 w Poznaniu, będzie „Zrównoważone budownictwo - Inwestycja w przyszłość". Zrównoważony rozwój jest jednym z najważniejszych i najbardziej aktualnych zagadnień we wszystkich dziedzinach działalności człowieka i funkcjonowania gospodarki. „Zrównoważone budownictwo" to świadome kierowanie się zasadami ekonomii, ekologii i ergonomii w budownictwie, mające na celu optymalizację sprawności energetycznej budynku, zapewnienie bezpieczeństwa, komfortu i funkcjonalności użytkowej oraz zminimalizowanie skutków oddziaływania na środowisko naturalne.

Tematyka targów Budma obejmuje wszystkie etapy realizacji inwestycji budowlanej - od projektowania, prac gruntowych oraz sprzętu budowlanego na placu budowy, przez elementy konstrukcyjne, ściany i elewacje, stropy, posadzki, stolarkę otworową, drzwi, dachy, chemię budowlaną, po systemy wykończeniowe i systemy zarządzania budynkiem.

Atutem BUDMY jest nowoczesna, interaktywna formuła targów. Ekspozycję wzbogacają liczne przestrzenie specjalne i dynamiczne pokazy, na których w atrakcyjny i widowiskowy sposób prezentowane są najnowsze technologie i materiały budowlane. Targom towarzyszy kilkadziesiąt specjalistycznych konferencji oraz emocjonujące zmagania rzemieślników rywalizujących o mistrzowskie tytuły. Dzięki zakrojonym na szeroką skalę działaniom promocyjnym oraz bliskiej współpracy medialnej z kilkudziesięcioma tytułami prasy branżowej i tematycznymi portalami internetowymi informacje o targach BUDMA docierają do szerokiego grona specjalistów w kraju i zagranicy.

Targi budownale w Poznaniu w 2010 roku odwiedziło 60 000 gości z kraju i zagranicy, którzy na 60 000 m2 powierzchni wystawienniczej mieli okazję zapoznać się z najnowszą ofertą ponad 1300 firm z kraju i zagranicy. Wśród zwiedzających przeważały osoby podejmujące kluczowe decyzje inwestycyjne.

W tym samym czasie na terenie poznańskich targów odbędą się również:
- Targi Maszyn i Komponentów do Produkcji Okien, Drzwi, Bram i Fasad WinDoor-tech
- Centrum Budownictwa Sportowego - Sport, Rekreacja, Wellness & SPA.

Więcej na www.budma.pl


Źródło: ''