Edycja 2006 Międzynarodowych Targów Budownictwa BUDMA odbędzie się pod hasłem „Budować nowocześnie i bezpiecznie – Z MYŚLĄ O PRZYSZŁOŚCI” w dniach od 24 do 27 stycznia na terenach wystawienniczych w Poznaniu.
Już za kilka dni w Poznaniu odbędą się po raz XV targi BUDMA 2006.
Tysiąc dwustu wystawców z trzydziestu państw i regionów, prezentacja niemal stu rynkowych nowości, a także wydarzenia adresowane do sektora budowlanego oraz inwestorów indywidualnych – to dane BUDMY i BUMASZU 2006 jednoznacznie potwierdzające silną pozycję poznańskich targów budownictwa w Europie oraz niekwestionowaną dominację na rynku polskim.
Europa będzie obecna na targach także pod szyldem „Nauka dla Budownictwa”, w ramach którego odbędzie się spotkanie z udziałem przedstawicieli Europejskiej Platformy Technologicznej oraz Polskiej Platformy Technologicznej Budownictwa, poświęcone wpływowi nauki na wzrost konkurencyjności gospodarki oraz możliwościom jakie dla budownictwa stwarza 7. Program Ramowy Komisji Europejskiej. Spotkanie to przygotowywane jest z myślą o przedstawicielach całego środowiska budowlanego (producentach, wykonawcach, dystrybutorach, developerach oraz organizacji), a także reprezentantach środowiska naukowego oraz administracji rządowej i samorządach.
Rozwój BUDMY doprowadził do wyodrębnienia pewnej grupy tematów i organizowania przez Międzynarodowe Targi Poznańskie oddzielnych, nowych targów specjalistycznych, takich jak: Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Sprzętu Budowlanego
BUMASZ, Międzynarodowe Targi Instalacyjne INSTALACJE oraz Salon Łazienek i Wellness AQUA-SAN.
Program targów BUDMA, które w tym roku mają swój jubileusz jest niezwykle rozbudowany i z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.
Szczegóły na stronie: www.budma.pl