Budować nowocześnie i bezpiecznie, z myślą o przyszłości – hasła targów BUDMA i BUMASZ 2006 wyraźnie wskazują na to, co w ofercie wystawców jest najważniejsze i najciekawsze. Nowoczesne, a więc zdrowe, energooszczędne i trwałe materiały budowlane oraz technologie pozwalające na najbardziej właściwe wykorzystanie tych właściwości, a także maszyny i narzędzia zapewniające nie tylko efektywną, ale i bezpieczną pracę. Produkty takie znajdą się w ofercie tysiąca firm, z którą będzie można zapoznać się w Poznaniu w dniach od 24 do 27 stycznia 2006 roku.
BUDMA to miejsce, gdzie spotkać można klientów pragnących nawiązać kontakt z konkretnymi firmami, zainteresowanych ofertą, poszukujących konkretnych produktów. Udział w targach pozwoli na zdobycie nieocenionej wiedzy o ich oczekiwaniach, na nawiązanie kontaktów owocujących współpracą i sprzedażą. Tu z powodzeniem można kreować wizerunek firmy i umacniać dobrą markę swoich produktów.
W roku 2005 z propozycji udziału w targach BUDMA skorzystało ponad 1100 firm. Targi odwiedziło 57 tysięcy osób.
Firmy uczestniczące w targach BUDMA 2006 przedstawią materiały budowlane i izolacyjne, chemię budowlaną, nawierzchnie, posadzki i podłogi, dachy, wyroby metalowe i elementy mocujące, szkło, profile, okna, drzwi oraz okucia, bramy i ogrodzenia, schody i windy. Ponadto, w ramach targów BUMASZ, wystawcy zaprezentują maszyny i urządzenia budowlane, dźwigi i urządzenia transportowe, maszyny i sprzęt do robót ziemnych i budowy dróg, szalunki i rusztowania, a także narzędzia budowlane.
Jak pokazały badania, które przeprowadzone przez organizatorów wśród zwiedzających, najważniejszą przyczyną odwiedzania targów jest chęć poznania nowości w branży. Ważne są także pozyskanie nowych partnerów oraz spotkanie ze stałymi partnerami biznesowymi. Aż 85% zwiedzających uważa, że targi w pozytywny sposób wpływają na decyzje handlowe i w najbliższym czasie pozostaną użytecznym narzędziem marketingowym dla ich firm.
Formuła targów BUDMA wykracza poza ramy ekspozycji technologii i materiałów budowlanych oraz ich aktywnej prezentacji.
Konferencje i spotkania profesjonalistów są okazją nie tylko do nawiązania nowych kontaktów, ale także do zdobycia wiedzy i wymiany doświadczeń.
Nowym przedsięwzięciem BUDMY 2006 jest Centrum Budownictwa Sportowego – specjalna oferta kierowana do wszystkich uczestników tego szczególnego segmentu budownictwa. W ramach targów BUDMA organizujemy także Forum Inwestycyjne INVESTFIELD, poświęcone partnerstwu publiczno-prywatnemu oraz drogownictwu. Ponadto w roku 2006, razem z BUDMĄ odbywają się także targi BUMASZ, do udziału w których zapraszamy firmy oferujące maszyny, narzędzia i sprzęt budowlany.
Tematyka ekspozycji:
• materiały budowlane i izolacyjne
• chemia budowlana
• nawierzchnie, posadzki i podłogi
• dachy
• wyroby metalowe, elementy mocujące
• szkło, profile, okna, drzwi, okucia
• bramy, ogrodzenia
• schody, windy
• płytki ceramiczne
• usługi
Wydarzenia specjalne:
INVESTFIELD Forum Inwestycyjne – drogownictwo, partnerstwo publiczno-prywatne oraz oferty inwestycyjne miast i gmin
BudShow „Dom energooszczędny” – budowa domu „na żywo”; aktywna prezentacja materiałów i technologii budowlanych
Centrum Budownictwa Sportowego – ekspozycja, seminaria i konsultacje eksperckie dotyczące budownictwa sportowego i rekreacyjnego
Wyspa Nowości – ekspozycja specjalna prezentująca najnowszą ofertę wystawców
Dzień Inżyniera Budownictwa – spotkania i dyskusje przedstawicieli kadry inżynieryjno-technicznej
Targowe Spotkania z Architekturą – prezentacje i wykłady z udziałem architektów krajowych i zagranicznych
Szczegóły: www.budma.pl
Organizator targów: Międzynarodowe Targi Poznańskie (www.mtp.pl)

Komentarze

  • Fajny Budshow

    W domach o małych potrzebach ciepła (40 kWh/m2 rocznie) nie stosuje się centralnych systemów ogrzewania, okin połaciowych, więc skoro sponsorami są Vissman, danfoss, fakro .. to wyjdzie BUDSZOŁ!!! www.nie-co.pl