Data rozpoczęcia
2009-03-13
Data zakończenia
2009-03-15

13-15.03.2008 Szczecin


W dniach 13-15 marca 2009 r. w obiektach Międzynarodowych Targów Szczecińskich, odbędą się 18. Międzynarodowe Targi Budowlane BUD-GRYF SZCZECIN.
To największa i najbardziej popularna branżowa impreza wystawiennicza na Pomorzu Zachodnim oraz jedna z bardziej znaczących w Polsce. To miejsce prezentacji nowych produktów i technologii oraz doskonałe forum wymiany doświadczeń.
Targi BUD-GRYF odbędą się już po raz osiemnasty. Udział w zwykle bierze ponad 200 wystawców - polskich i zagranicznych: z Niemiec, Ukrainy, Danii, Szwecji i Słowenii - producentów materiałów budowlanych, stolarki otworowej, narzędzi, chemii budowlanej, materiałów izolacyjnych, wyposażenia mieszkań i maszyn budowlanych, a także deweloperzy, architekci, inwestorzy i handlowcy. Na targach można będzie zapoznać się z najnowszymi systemami oraz technologiami stosowanymi w budownictwie.
Rokrocznie dodatkowym elementem imprezy jest szereg przygotowanych przez fachowców konferencji i szkoleń. W tym roku polecamy seminarium nt. "Instalacja elektryczna oparta na systemie inteligentnego budynku EIB/KNX - zalety i możliwości rozwiązań, jakie daje system KNX" - przygotowane przez firmę INLOGIC ze Szczecina.
Targi BUD-GRYF, od lat, cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem dużych inwestorów, deweloperów, architektów, wykonawców, handlowców oraz indywidualnych odbiorców poszukujących nowych technologii, materiałów i rozwiązań. Targi Bud-Gryf odwiedza ponad 10 000 polskich i zagranicznych gości.
Targi Budowlane BUD-GRYF odbywają się równolegle z Targami Energii Konwencjonalnej i Odnawialnej ENERGIA - tworząc największe wydarzenie targowe branży budowlanej i energetycznej na Pomorzu Zachodnim i jedno z większych w Polsce.
www.mts.pl