Data rozpoczęcia
2010-03-12
Data zakończenia
2010-03-14
Miejsce
Szczecin

BUD-GRYF SZCZECIN - XIX Międzynarodowe Targi Budowlane
W dniach 12-14 marca 2010 r. w obiektach Międzynarodowych Targów Szczecińskich, odbędą się 19. Międzynarodowe Targi Budowlane BUD-GRYF SZCZECIN.

To największa i najbardziej popularna branżowa impreza wystawiennicza na Pomorzu Zachodnim oraz jedna z bardziej znaczących w Polsce. To miejsce prezentacji nowych produktów i technologii oraz doskonałe forum wymiany doświadczeń.

Podczas targów swoją ofertę prezentują producenci:
- materiałów budowlanych i wykończeniowych,
- stolarki otworowej,
- narzędzi,
- chemii budowlanej,
- materiałów izolacyjnych,
- wyposażenia mieszkań,
- maszyn budowlanych,
- wyrobów betonowych i z kamienia
a także:
- deweloperów,
- architektów,
- inwestorów,
- handlowców.

Dla wielu jest to miejsce zawierania kontaktów biznesowych, dających początek nowym projektom i inwestycjom oraz doskonałe forum wymiany doświadczeń. Na targach można zapoznać się z najnowszymi systemami oraz technologiami stosowanymi w budownictwie, m.in. prezentowane są nowatorskie rozwiązania w kompletnym systemie stropowym oraz technologie okienne minimalizujące współczynnik przenikania ciepła.

Targom BUD-GRYF towarzyszyć będzie prezentacja "Elementy murowe - budownictwo energooszczędne, czyli ściana - jaka, z czego i dlaczego?" Zaprezentowane zostaną materiały budowlane służące zbudowaniu ściany jedno- lub wielowarstwowej w połączeniu ze ścianką działową, z uwzględnieniem współczynnika przenikania ciepła Umax=0,3W/m2 K:
- mur z cegły pełnej,
- ceramika: pustak, pustak ceramiczny, ceramika poryzowana,
- silikaty,
- beton komórkowy,
- keramzytobeton,
- budownictwo drewniane.

Podczas targów odbędzie się tez Międzynarodowa Giełda Kooperacyjna, przygotowana we współpracy z Enterprise Europe Network, gdzie spotkają się przedsiębiorcy z Europy szukający w naszym kraju partnerów biznesowych.

Targi Budowlane BUD-GRYF odbywają się równolegle z Targami Energii Konwencjonalnej i Odnawialnej ENERGIA oraz Targami Dużych Inwestycji TDI - tworząc największe wydarzenie targowe branży budowlanej i energetycznej na Pomorzu Zachodnim i jedno z większych w Polsce.

www.mts.pl

Komentarze

  • skandaliczny kierownik budowy

    Mialam kierownika budowy ktory budowal mij dom i dom nadaje sie do wyburzenia jest kompletnie zle wybudowany n.p. nie ma wieca fundamenty stoja w wodzie moze ktos mi pomoze i nawiaze kontak ze mna jak mozna ukarac tego kierownika ktory dostal pieniadze i zniszczyl mi dom