Data rozpoczęcia
2008-03-14
Data zakończenia
2008-03-16

14-16.03.2008 Szczecin


W dniach 14.03. - 16.03.2008 r. w centrum wystawienniczo-targowym MTS, w Szczecinie odbędą się 17. Międzynarodowe Targi Budowlane BUD-GRYF SZCZECIN oraz 12. Targi Energii Konwencjonalnej i Odnawialnej ENERGIA.
Targi Budowlane BUD-GRYF SZCZECIN to największa i najbardziej popularna branżowa impreza wystawiennicza na Pomorzu Zachodnim oraz jedna z bardziej znaczących w Polsce. To miejsce prezentacji nowych produktów i technologii oraz doskonałe forum wymiany doświadczeń.
Targi Budowlane BUD-GRYF gromadzą co roku ponad 200 wystawców z całego kraju oraz z Niemiec. Impreza ta cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem dużych inwestorów, deweloperów, architektów, wykonawców, handlowców oraz indywidualnych odbiorców poszukujących nowych technologii, materiałów i rozwiązań.Targi Bud-Gryf odwiedza zwykle ponad 10 000 osób.
Intensywny rozwój gospodarczy regionu zachodniopomorskiego pociąga za sobą zdecydowany wzrost zapotrzebowania na nowe technologie i materiały, niezbędne przy każdym procesie inwestycyjnym.
Pomorze Zachodnie to zdecydowanie "plac budowy", otwierający przed inwestorami ogromne możliwości.
Wśród wystawców i gości targów BUD-GRYF są firmy oferujące materiały budowlane wykończeniowe, stolarkę otworową, maszyny budowlane, narzędzia, chemię budowlaną, materiały izolacyjne oraz systemy i technologie stosowane w budownictwie.
Dzięki dobrej współpracy Międzynarodowych Targów Szczecińskich z niemieckimi Izbami Gospodarczymi targi odwiedzają misje gospodarcze przedsiębiorców niemieckich.
Co roku targom BUD-GRYF towarzyszy wiele imprez dodatkowych i ciekawych konferencji.
Atrakcją ostatniej edycji targów była prezentacja "Budowa poddasza", gdzie zbudowaliśmy na hali kompletne poddasze, z wykorzystaniem materiałów wiodących na rynku firm. Prezentacja, poza promocją, spełniła również funkcję edukacyjną, pokazując nowe technologie i materiały.
Ubiegłoroczna edycja targów prezentowała technologie "Inteligentnego domu" - odbyło się seminarium poświęcone systemom sterowniczym i ich zastosowaniu w budynkach.
Podczas tegorocznych targów BUD-GRYF wiele miejsca zostanie poświęcone tematowi domu pasywnego.
Targi Budowlane BUD-GRYF odbywają się równolegle z Targami Energii Konwencjonalnej i Odnawialnej ENERGIA - tworząc największe wydarzenie targowe branży budowlanej i energetycznej na Pomorzu Zachodnim i jedno z większych w Polsce.
www.mts.pl