20. Międzynarodowe Targi Budowlane BUD-GRYF SZCZECIN i 15. Targi Energii Konwencjonalnej i Odnawialnej ENERGIA: Szczecin, marzec 2011.

BUD-GRYF i ENERGIA - w marcu 2011 w Szczecinie
W dniach 18-20 marca 2011 roku w Szczecinie odbędą się 20. Międzynarodowe Targi Budowlane BUD-GRYF SZCZECIN, którym towarzyszą 15. Targi Energii Konwencjonalnej i Odnawialnej ENERGIA. Obie imprezy tworzą największe wydarzenie targowe branży budowlanej i energetycznej w Polsce północno-zachodniej.

BUD-GRYFBUD-GRYF i ENERGIA to miejsce spotkań przedstawicieli sektora budowlanego i energetycznego - producentów, handlowców, architektów, usługodawców, deweloperów i inwestorów, a także odbiorców indywidualnych poszukujących nowych technologii, materiałów i rozwiązań. Dzięki dobrej współpracy Międzynarodowych Targów Szczecińskich z niemieckimi Izbami Gospodarczymi targi odwiedzane są przez misje gospodarcze przedsiębiorców niemieckich.
Dodatkową możliwością nawiązania kontaktów biznesowych z przedsiębiorstwami z Polski i Europy jest uczestnictwo w Międzynarodowej Giełdzie Kooperacyjnej, przygotowanej we współpracy z ośrodkiem Enterprise Europe Network przy Zachodniopomorskim Stowarzyszeniu Rozwoju Gospodarczego – SCP.

Jednym z kluczowych wydarzeń targów będzie prezentacja w przestrzeni targowej przekroju domu niskoenergetycznego. Dom zostanie zbudowany z wykorzystaniem materiałów i technologii energooszczędnych. Prezentacji towarzyszyć będą seminaria tematyczne.

Podczas targów odbywają się konferencje branżowe, które gromadzą przedstawicieli samorządów odpowiedzialnych za rozwój energetyki w województwie zachodniopomorskim.

Organizator targów: Międzynarodowe Targi Szczecińskie Sp. z o.o.

Termin i miejsce: 18-20 marca 2011 r., Międzynarodowe Targi Szczecińskie, ul. Struga 6-8, Szczecin

Strona www: www.mts.pl