Najbardziej wydajne ogrzewanie. Jeden wentylokonwektor jest w stanie komfortowo i szybko ogrzać całkowicie przeszklony ogród zimowy, oranżerię albo studio.
Brise jest nie tylko doskonałym technicznie klimatyzatorem, lecz także urządzeniem o dystyngowanym wyglądzie, które będzie doskonale prezentowało się w każdym pomieszczeniu. Dostępny jako model wolnostojący, naścienny, podsufitowy i pod zabudowę. Posiada on wbudowany regulator przepływu powietrza.
Technologia
Wysoki komfort i niski współczynnik zużycia energii.
Dzięki bardzo małej pojemności wodnej i wysokiej wydajności cieplnej, Brise błyskawicznie reaguje na każdą zmianę temperatury. Bardzo cichy wentylator zapewnia idealny obieg powietrza po pomieszczeniu. Brisejest lekki i ma niewielkie rozmiary. Konstrukcja jest przemyślana w najmniejszych szczegółach, aby montaż był jak najłatwiejszy. Brise występuje jako model naścienny i podstropowy, z obudową lub bez.

Zastosowanie

Brise to rozwiązanie ogrzewania i wentylacji w sklepach, szkołach, hotelach, salach konferencyjnych itp. Klimatyzator wentylatorowy Jaga może pełnić szereg funkcji:
- ogrzewanie lub chłodzenie - za pomocą standardowego wymiennika ciepła;
- ogrzewanie i chłodzenie - przy zastosowaniu dodatkowegowymiennika ciepła B4;
- wentylacja - przy użyciu pojemnika mieszania powietrza zewnętrznego i wewnętrznego.
Do pobrania: karta katalogowa BRISE