Brink prezentuje zupełnie nową ideę wentylacji poszczególnych pomieszczeń przeznaczonych na pobyt ludzi - Advance. Projekt ten można wykorzystać zarówno w układach nowych, jak i modernizowanych. Zastosowany w jednym lub wielu pomieszczeniach przeznaczonych na pobyt ludzi (w domach lub biurach) gwarantuje znaczące oszczędności energii i zdrowy klimat wewnątrz.

Brink Advance
to samodzielny układ wentylacyjny, w którym jednostka wentylacyjna w pomieszczeniu przeznaczonym na pobyt ludzi, takim jak salon czy biuro, gabinet, poczekalnia itp.
Montowana jest na ścianie wewnętrznej, a powietrze wentylacyjne jest doprowadzane i odprowadzane bezpośrednio przez nią. Jednostka posiada wyjątkowy wymiennik ciepła (entalpiczny) z odzyskiem wilgoci do powietrza świeżego, czujnik CO2, czujnik wilgotności powietrza oraz z czujniki temperaturowe. Całkowicie automatyczny układ sterowania gwarantuje zdrowie, czystość i świeżość wewnątrz pomieszczeń. Wyświetlacz informuje użytkownika o warunkach panujących wewnątrz i na zewnątrz.
Unikalne cechy Brink Advance:
- Znacząca oszczędność energii: redukcja Współczynnika Wydajności Energetycznej [o] 0, 223 (wstępne badanie TNO) przy zastosowaniu hybrydowym (Advance w salonie i układ wyciągowy Brink na kondygnacjach i w pomieszczeniach mokrych)
- Wyjątkowy wymiennik ciepła z odzyskiem wilgoci zapewnia wysoką wydajność
- Optymalna regulacja wilgotności powietrza w szczelnie izolowanych pomieszczeniach
- Wyświetlacz z informacjami na temat warunków powietrza wewnątrz I na zewnątrz
- Bardzo niski poziom hałasu
- Proste w konserwacji filtry powietrza
- Możliwość instalacji jako systemu niezależnego lub hybrydowego
- Optymalny stosunek pomiędzy wydajnością wentylacji, wymiarami i poziomem hałasu
- Standardowy filtr przeciwpyłowy dokładnego oczyszczania (F6).

Potrzebujesz więcej informacji o Brink Advance? Skontaktuj się z dystrybutorem: ASK Sp. z o.o. i dowiedz się więcej.
Wkrótce o Brink Advance w dziale "Technologie" wentylacja.com.pl.