Data rozpoczęcia
2009-12-12
Data zakończenia
2009-12-13

12-13.12.2009 Kopenhaga


W dniach 7-18 grudnia 2009 w Kopenhadze odbędzie się Konferencja Narodów Zjednoczonych w sprawie Zmiany Klimatu COP 15. Poświęcona ona zostanie strategiom mającym na celu spowolnienie globalnego ocieplenia, produkcji i wykorzystaniu alternatywnej energii oraz wdrażaniu prostych i efektywnych rozwiązań ekologicznych w przestrzeni publicznej.
Problematyka zmian klimatu jest aktualnie jednym z ważniejszych tematów dyskusji międzynarodowej. W debacie tej udział wezmą przede wszystkim przedstawiciele państw, ekologiczne organizacje pozarządowe, a także reprezentanci instytucji międzynarodowych, biznesu, naukowcy i media z całego świata.


Miejsce konferencji nie jest przypadkowe - Kopenhaga to jedno z najbardziej ekologicznych miast na świecie. Ponadto w dniach 12-13 grudnia br. będzie gospodarzem niezwykłego wydarzenia jakim jest wystawa Bright Green Expo.
W związku z tym, że istota zagadnień proekologicznych ma coraz wyższy priorytet, firma Schiedel International zaprasza na swoje stoisko ekspozycyjne podczas niecodziennej imprezy - Bright Green Expo.
Jako główny uczestnik tej wystawy, firma Schiedel - światowy lider wśród producentów systemów kominowych - poza nowym sloganem reklamowym Schiedel "Enables Energy Efficiency" przedstawi najnowsze trendy w niezawodnych i bezpiecznych systemach odprowadzania spalin. Ponadto chcemy udowodnić, iż możliwe jest oszczędzanie przy zachowaniu największej efektywności energetycznej podczas użytkowania wysokiej jakości produktów z naszego portfolio.

Wizyta na naszym stoisku będzie również doskonałą okazją do udziału w Konferencji Prasowej, podczas której możecie Państwo spotkać się z ekspertami branży kominowej, do czego Państwa gorąco zachęcamy.
- Schiedel.
Zobacz:
www.brightgreen.dk
www.schiedel.com