Ukazała się VI-ta edycja ogólnopolskiego teleadresowego "KATALOGU FIRM branży chłodniczej, klimatyzacyjnej i wentylacyjnej".
Katalog powstał z inicjatywy Redakcji miesięcznika "Chłodnictwo&Klimatyzacja", który na rynku wydawniczym istnieje od 9 lat i ma rozeznanie w informacyjnych potrzebach branżystów i potencjalnych inwestorów.
Katalog 2004-2005 niesie aktualne informacje, ułatwiające i przyspieszające kontakty z dostawcami urządzeń, podzespołów i wykonawcami. Informacje zawarte w Katalogu pozwalają inwestorom na dokonanie wyboru takiej firmy, która spełni jego oczekiwania, a jej siedziba znajduje się najbliżej miejsca wykonania prac.
Egzemplarze tego wydania Katalogu, podobnie jak poprzednich, zostaną gratisowo rozesłane do kilku tysięcy firm z bazy teleadresowej "Chłodnictwo&Klimatyzacja", czyli biur projektowych, firm handlowych, montażowych i serwisowych, służb technicznych i działów inwestycyjnych dużych obiektów budownictwa ogólnego i przemysłowego, hurtowni, a także podmiotów administracji terenowej.
"KATALOG FIRM branży chłodniczej, klimatyzacyjnej i wentylacyjnej 2004-2005" jest dostępny w sprzedaży wysyłkowej w cenie 15 zł + 5 zł koszty przesyłki. Zamówienia:
- przez portal wentylacja.com.pl (w zamówieniu prosimy o podanie danych adresowych wraz z numerem NIP)
- formularz html
- telefonicznie: nr tel. (22) 678 66 09 w godz. 8-16.
Wydawca: "Euro-Media" Warszawa