Ukazała się V-ta edycja ogólnopolskiego teleadresowego "KATALOGU FIRM branży chłodniczej, klimatyzacyjnej i wentylacyjnej".Katalog powstał z inicjatywy Redakcji miesięcznika "Chłodnictwo&Klimatyzacja", który na rynku wydawniczym istnieje od 8 lat i ma rozeznanie w informacyjnych potrzebach branżystów i potencjalnych inwestorów.
Katalog 2003-2004 niesie aktualne informacje, ułatwiajace i przyspieszające kontakty z dostawcami urządzeń, podzespołów i wykonawcami. Informacje zawarte w Katalogu pozwalają inwestorom na dokonanie wyboru takiej firmy, która spełni jego oczekiwania, a jej siedziba znajduje się najbliżej miejsca wykonania prac.
Egzemplarze tego wydania Katalogu, podobnie jak poprzednich, zostaną gratisowo rozesłane do kilku tysięcy firm z bazy teleadresowej "Chłodnictwo&Klimatyzacja", czyli biur projektowych, firm handlowych, montażowych i serwisowych, służb technicznych i działów inwestycyjnych dużych obiektów budownictwa ogólnego i przemysłowego, hurtowni, a także podmiotów administracji terenowej.
"KATALOG FIRM branży chłodniczej, klimatyzacyjnej i wentylacyjnej 2003-2004" jest dostępny w sprzedaży wysyłkowej w cenie 12 zł + + 5 zł koszty przesyłki: ZAMÓWIENIE (w zamówieniu prosimy o podanie danych adresowych wraz z numerem NIP). Zamówienia telefoniczne pod nr tel: (022) 678 66 09 wew. 113, w godz. 8-16.

Wydawca: "Euro-Media" Warszawa


Komentarze

  • Pozdrawiam Mysze i inne kobiety w dniu ich święta

    Pozdrowionka dla Oli

  • jeśli roześlą do kilku tysięcy firm z "branży" to kupić go będą mogli co najwyżej górnicy hutnicy itp itd

  • ode mnie

    szara strefa poprosila o pomoc i ma natychmiast swoje katalogi
    rano pralka w południe umywalka a wieczorem klimatyzacja