Data rozpoczęcia
2010-04-28
Data zakończenia
2010-04-28
Miejsce
Poznań

Instalacja 2010W ramach targów INSTALACJE 2010 zapraszamy do udziału w niecodziennym spotkaniu poświęconym branży instalacyjno-grzewczej.

Seminarium „Branża Instalacyjno-Grzewcza w Polsce - 2009 rok i co dalej?" będzie doskonałą okazją do podjęcia kluczowych kwestii, o których branża od dłuższego czasu nie miała okazji porozmawiać.

Podczas spotkania uczestnicy będą mogli przyjrzeć się aktualnej sytuacji rynku instalacyjno-grzewczego oraz dalszym możliwościom jego rozwoju. Szczegółowy program Organizatorzy opublikują pod koniec lutego na stronach instalacje.mtp.pl

Seminarium odbędzie się w środę 28 kwietnia br. w godz. 11:00-14:00 w ramach targów INSTALACJE na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Organizatorzy: Komfort Consulting i Międzynarodowe Targi Poznańskie

Cel imprezy

Rozwój i wdrażanie technologii umożliwiających wytwarzanie energii cieplnej ze źródeł odnawialnych jest ważnym czynnikiem zapewniającym zaopatrzenie w tego typu energię w przyszłości. W tym celu podejmuje się różne inicjatywy i kieruje niebagatelne nakłady na rzecz badań naukowych i rozwoju w branży przemysłowej oraz w placówkach naukowo-badawczych.

Zainicjowane przez Międzynarodowe Targi Poznańskie przy wsparciu firmy Komfort Consulting pierwsze od wielu lat Seminarium dotyczące rynku instalacyjno – grzewczego w Polsce ma na celu podsumowanie trendów, zarówno rynkowych jak i technologicznych w branży instalacyjno grzewczej w oparciu o informacje zebrane z różnych źródeł, zarówno od producentów aktywnych na tym rynku, jak także dystrybutorów działających aktywnie w Polsce. Istniejący w Polsce i w Europie potencjał należy bowiem wykorzystać w celu znalezienia nowych, konkurencyjnych rozwiązań prowadzących do wytwarzania, dystrybucji oraz efektywnego wykorzystywania wytwarzanej cieplnej pochodzącej zarówno ze źródeł odnawialnych jak także ze źródeł konwencjonalnych. Celem seminarium jest próba zebrania informacji o aktualnej sytuacji i trendach oczekiwanych w najbliższych latach na rynku instalacyjno – grzewczym w Polsce, oraz wywołanie dyskusji jak branża grzewcza może się rozwijać w obecnej sytuacji gospodarczej w Polsce.

Organizowane w ramach Międzynarodowych Targów Instalacyjnych INSTALACJE 2010 Seminarium jest zaplanowane jako impreza uzupełniająca tematykę targów po raz pierwszy od wielu lat i jest skierowane zarówno do uczestników jak i zwiedzających z branży.

Udział w Seminarium jest bezpłatny, konieczne jest jednak wcześniejsze zgłoszenie uczestnictwa z uwagi na ograniczoną ilość miejsc.

Źródło: Międzynarodowe Targi Poznańskie Sp. z o.o.