W lipcu 2011 Bosch uruchomił nowy serwis internetowy dla specjalistów zajmujących się serwisowaniem i montażem urządzeń marki Junkers. Serwis www.szkolenia-junkers.pl będzie zawierał szczegółowe informacje na temat certyfikowanych szkoleń dla fachowców oraz specjalistyczne informacje na temat produktów firmy. Przygotowanie serwisu zlecono krakowskiej agencji Veneo.

Bosh uruchamia nowy portal dla specjalistów Junkersa
Nowy portal zawiera obszerną bazę informacji na temat gazowych urządzeń grzewczych, kolektorów słonecznych i pomp ciepła marki Junkers. Można w nim odnaleźć zarówno ogólnodostępne, podstawowe instrukcje obsługi sprzętu, jak również fachowe materiały montażowe, projektowe dla zarejestrowanych specjalistów. Ważnym elementem dostępnym w serwisie są informacje na temat planowanych szkoleń dla partnerów handlowych i serwisowych, ubiegających się o certyfikat autoryzowanego serwisanta lub instalatora.

Szkolenia-junkers.pl to także baza danych dla użytkowników sprzętu, którzy poszukują informacji na temat autoryzowanych punktów serwisowych.

Integracja z systemem PayU pozwoli na szybkie i wygodne dokonywanie płatności za szkolenia. Z kolei wykorzystanie komunikacji SMS umożliwi zainteresowanym użytkownikom serwisu otrzymywanie informacji na temat nowych kursów.
www.szkolenia-junkers.pl