Blauberg to marka i Dział Wentylacji niemieckiej firmy Haflex Maschinenbau GmbH, z siedzibą w Monachium.

BLAUBERG - wentylatory z historią
Haflex jest producentem specjalistycznych maszyn i urządzeń dla przemysłu grzewczego, wentylacyjnego i klimatyzacyjnego. Wentylatory Blauberg produkowane są w Niemczech we współpracy z wiodącym fabrykami rozsianymi po Europie.

BLAUBERG
Marka Blauberg znana jest szczególnie na krajowym rynku, z uwagi na dostosowanie urządzeń Blauberg do specyficznych wymagań niemieckiego rynku. Ponadto centrum dystrybucji w Monachium gwarantuje krótki czas dostawy i doskonałą obsługę. Wentylatory Blauberg znane są dobrze także w innych krajach europejskich.

Urządzenia Blauberg to produkty bazujące na najnowszych osiągnięciach nauki i techniki, energooszczędne, charakteryzujące się cichą pracą i atrakcyjnym wzornictwem.

BLAUBERG kiedyśBLAUBERG teraz
Wentylatory osiowe Blauberg służą do wentylacji pomieszczeń takich jak łazienki, toalety, kuchnie oraz małych i średnich pomieszczeń mieszkalnych i użyteczności publicznej.

Cechy wentylatorów Blauberg:
- bardzo cicha praca 21 bB (uzyskana dzięki zastosowaniu unikalnej technologii opartej na budowie wirnika napędu łodzi podwodnej)
- energooszczędność - pobór mocy 2,7 W
- jakość i trwałość - 10 lat gwarancji producenta.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wentylatorów Blauberg: KATALOG BLAUBERG VENTILATOREN