Data rozpoczęcia
2010-10-13
Data zakończenia
2010-10-15
Miejsce
Kraków

BLACH-TECH-EXPO - Targi Obróbki, Łączenia i Powlekania Blach
BLACH-TECH-EXPOPrzedmiotem 2. Targi Obróbki, Łączenia i Powlekania Blach BLACH-TECH-EXPO, organizowanych w Krakowie w dniach 13-14 października 2010 roku, będą: oferty producentów i dystrybutorów blach i wyrobów z blach; technologie obróbki, łączenia i powlekania blach; obrabiarki, maszyny i urządzenia; narzędzia, oprzyrządowanie, dodatkowe materiały technologiczne; oprogramowania CAD/CAM do projektowania wyrobów i procesów ich wytwarzania, oprogramowania sterujące; metody kontroli jakości i aparatura testująco-kontrolna; bezpieczeństwo pracy i ochrona środowiska; usługi badawcze, doradcze i szkoleniowe; maszyny używane; remonty i modernizacje środków produkcji; usługi projektowo-produkcyjne; kooperacja.

Targom towarzyszyć będzie FORUM poświęcone: aktualnej sytuacji na rynku blach i tendencjom w branży, najnowszej wiedzy, tendencjom w badaniach i rozwoju oraz zastosowaniom innowacyjnych rozwiązań w zakresie obróbki, łączenia i powlekania blach, zagadnieniom bezpieczeństwa pracy i ochrona środowiska, wymianie informacji i doświadczeń i nawiązywaniu współpracy.

Pierwsza edycja BLACH-TECH-EXPO zorganizowana w kwietniu 2009, pomimo kryzysu gospodarczego, była sukcesem. Ponad 84% wystawców i zwiedzających uznało ją za udaną, a FORUM targowe cieszyło się dużym zainteresowaniem i jednomyślnie zostało ocenione jako potrzebne i przydatne.

>>Strona internetowa BLACH-TECH-EXPO

Informacja z dn. 30.03.2010 r.
Utrzymująca się w pierwszym kwartale niekorzystna koniunktura w branży blach oraz badanie rynku firm działających w tym sektorze a przede wszystkim sugestie wielu wystawców skłoniły Targi w Krakowie Sp. z o.o. do przełożenia terminu Targów oraz Forum Obróbki, Łączenia i Powlekania Blach BLACH-TECH-EXPO i organizację ich w terminie najważniejszego wydarzenia branżowego tej jesieni – Targów Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów EUROTOOL, które odbędą się w dniach 13-15 października 2010 roku. Od pierwszej edycji targów EUROTOOL producenci i dystrybutorzy maszyn do przetwórstwa blach oraz metod łączenia są na nich obecni. W tym roku ekspozycja targowa zostanie uzupełniona o oferty producentów i dystrybutorów blach oraz metody zabezpieczeń blach. W ten sposób powstanie platforma wymiany informacji i kontaktów dla profesjonalistów szukających zarówno kompleksowej oferty dotyczącej blach jak i zagadnień z zakresu obróbki materiałów.
W dniach 13-15 października w Krakowie gościć będziemy prezesów, właścicieli, kadrę zarządzającą przedsiębiorstw, kadrę kierowniczą odpowiedzialną za rozwój i utrzymanie zdolności produkcyjnych, inżynierów, specjalistów, technologów, konstruktorów, programistów, doradców techniczno-handlowych, reprezentujących przemysł budowy maszyn, samochodowy, wyrobów blaszanych, konstrukcji stalowych i aluminiowych, instalacji grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, lotniczy, budowy statków, mechaniki precyzyjnej, wyrobów z żelaza, stali oraz metali nieżelaznych. Jak co roku targi odwiedzają również specjaliści z zagranicy, w tym roku specjalne misje gospodarcze już zapowiedziały Czechy, Słowacja i Bułgaria. Przemysłowcy podczas trzech targowych dni będą mogli zapoznać się nie tylko z ofertą wystawców, ale również wziąć udział w bogatym programie towarzyszącym, między innymi w Forum Targów BLACH-TECH-EXPO oraz konferencji dotyczącej cieczy technologicznych stosowanych w przemyśle obrabiarkowym i ich utylizacji.

Źródło: Targi w Krakowie Sp. z o.o.