Data rozpoczęcia
2009-04-22
Data zakończenia
2009-04-24

22-24.04.2009 Kraków


BLACH-TECH-EXPO - Targi Obróbki, Łączenia i Powlekania Blach


Targi są najlepszym miejscem do promocji firmy i jej marki, do promocji nowości. To właśnie na nich spotyka się producent z odbiorcą, naukowiec z praktykiem. Targi są doskonałym narzędziem komunikacji i marketingu, miejscem kontaktów biznesowych stymulującym rozwój gospodarczy w każdej dziedzinie. Jedną z takich dziedzin jest rynek blach, wyjątkowo dynamicznie rozwijający się w Polsce, zaliczany do najprężniejszych na świecie i odgrywających wiodącą rolę w Europie Środkowej. Dlatego właśnie zapraszamy do uczestnictwa w technologicznych Targach Obróbki, Łączenia i Powlekania Blach - BLACH-TECH-EXPO, organizowanych w Krakowie w dniach 22-24 kwietnia 2009 roku. Jako doświadczony organizator targów w Polsce wiemy, że oprócz możliwości prezentacji jest też dla Państwa ważne poznanie najnowszych trendów w branży i doświadczeń placówek naukowych. Wydaje się wiec naturalne, że targom BLACH-TECH-EXPO będzie towarzyszyć m.in. forum, poświęcone tendencjom w badaniach i rozwoju oraz zastosowaniom nowych, innowacyjnych rozwiązań w obróbce, łączeniu i powlekaniu blach, a także w zakresie bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska.
Targi BLACH-TECH-EXPO są komplementarne z renomowanymi, technologicznymi Targami Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów - EUROTOOL, organizowanymi od czternastu lat, cieszącymi się wielkim zainteresowaniem. Doświadczenie i osiągnięcia zdobyte podczas organizacji doskonale rozwijających się targów EUROTOOL wykorzystujemy do profesjonalnego zorganizowania targów BLACH-TECH-EXPO.
Z promocją targów BLACH-TECH-EXPO docieramy do specjalistów w całym kraju i poza jego granicami za pośrednictwem prasy, radia, TV, portali internetowych, stowarzyszeń zawodowych, samorządów gospodarczych i kilkunastu tysięcy indywidualnych zaproszeń. System prerejestracji zwiedzających ułatwi im organizację pobytu na targach, a Państwu pozwoli na wcześniejszą orientację w zainteresowaniach i potrzebach klientów.
Zapraszamy Państwa: Wystawców i Zwiedzających do wzięcia udziału w targach BLACH-TECH-EXPO z przekonaniem, że uczestnicząc w nich, dokonacie Państwo dobrego wyboru. Targi to medium przyszłości, a w Krakowie robi się dobre interesy.
Organizatorzy
Strona targów: www.targi.krakow.pl