22 kwietnia rusza pierwsza edycja Targów Obróbki, Łączenia i Powlekania Blach BLACH-TECH-EXPO 2009 na terenach wystawowych w Krakowie przy ul. Centralnej 41a.
Rynek blach - wyjątkowo dynamicznie rozwijający się w Polsce, zaliczany jest do najprężniejszych na świecie i odgrywających wiodącą rolę w Europie Środkowej. M.in. dlatego powstał pomysł zorganizowania pierwszych Targów Obróbki, Łączenia i Powlekania Blach BLACH-TECH-EXPO. Targom towarzyszy Forum BLACH-TECH-EXPO z bogatym programem wykładów branżowych.
Na targach zainteresowani fachowcy będą mogli poznać najnowsze technologie i zapoznać się z reprezentatywną ofertą zarówno producentów, jak i dystrybutorów obrabiarek, maszyn, urządzeń i narzędzi do obróbki, łączenia i powlekania blach.

"Blachy to bardzo ważny i perspektywiczny segment branży stalowej. Firmy zrzeszone w PUDS (Polska Unia Dystrybutorów Stali) są dowodem na twierdzenie, że mimo twardej walki konkurencyjnej w blachach można ze sobą współpracować dla dobra własnych interesów i przede wszystkim zadowolenia klienta. Mam nadzieję, że te targi będą jeszcze jednym miejscem, gdzie branża może zastanowić się nad swoją przyszłością. Mam nadzieję, że zarówno odwiedzające jak i wystawiające się firmy wykorzystają tę okazję do nawiązania wielu cennych kontaktów"
- mówi Andrzej Ciepiela, Dyrektor PUDS.
Oprócz możliwości prezentacji targi są ważnym miejscem poznania najnowszych trendów w branży i doświadczeń placówek naukowych. Targom BLACH-TECH-EXPO będzie towarzyszyć FORUM poświęcone tendencjom w badaniach i rozwoju oraz zastosowaniom nowych, innowacyjnych rozwiązań w obróbce, łączeniu i powlekaniu blach, a także w zakresie bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska.
Organizatorem BLACH-TECH-EXPO są Targi w Krakowie Sp. z o.o. - doświadczony organizator imprez targowych w Polsce.
Informacje dla zwiedzajacych
Godziny otwarcia
• 22.04.2009r. - od 10:00 do 17:00
• 23.04.2009r. - od 10:00 do 17:00
• 24.04.2009r. - od 10:00 do 16:00
Miejsce targów: hala Targów w Krakowie Sp. z o.o., Kraków ul. Centralna 41A
Wstęp na targi:
• bilet wstępu - 10 zł/os
• bilet ulgowy (po dokonaniu rejestracji) - 5 zł/os
• katalog targowy - 10 zł
>>Lista wystawców
>>Plan hali wystawowej
>>Nowości targowe
>>Program towarzyszący targom
Strona internetowa targów: www.targi.krakow.pl/pl/targi/BLACH_TECH_EXPO