Data rozpoczęcia
2012-10-16
Data zakończenia
2012-10-17
Miejsce
Kraków

BLACH - TECH - EXPO czyli pierwsze targi w Polsce poświęcone blachom!!
To unikatowe spotkanie profesjonalistów: 215 wystawców z 17 krajów. Co czwarty wystawca odwiedzający Krakowskie Targi w okresie 16-18 października reprezentuje zagranicę.Targi BLACH-TECH-EXPO to ważne wydarzenie branżowe dla profesjonalistów zajmujących się produkcją, przetwórstwem i dystrybucją blach.

W dniach 16-18 października 2012 roku Kraków gościć będzie najważniejszych specjalistów zajmujących się technologią tłoczenia blach.

Na jedynym tego typu wydarzeniu w Polsce zapoznacie się Państwo z zaawansowanymi technologiami i rozwiązaniami oraz spotkacie się z potencjalnymi klientami z wszystkich krajów w Europie.


DLACZEGO BLACH-TECH-EXPO w Krakowie?

Bogatsza oferta targów - to jedyne w Polsce spotkanie, gdzie specjaliści ds. produkcji, jakości, kupcy i projektanci wybiorą najnowsze technologie, maszyny, narzędzia i materiały zapewniające optymalizację procesów produkcyjnych w swoich zakładach.

Niczym targi w Hanoverze - wystawa kompleksowo prezentuje każdy etap i element procesu produkcyjnego tłoczenia blach: blachę, półprodukty i produkty gotowe, rozdzielanie, tłoczenie, łączenie, technologie obróbki powierzchniowej. Ofertę uzupełniają narzędzia, oprogramowanie i systemy CAD/CAM oraz aparatura pomiarowo-kontrolna.

Wiele krakowskich atutów - Targi organizowane są w sercu regionu skupiającego najwięcej przetwórców blachy w Polsce. Przygotowane są z myślą o producentach maszyn i urządzeń oraz kooperantach przemysłu motoryzacyjnego, producentach środków transportu, sprzętu AGD, mebli metalowych oraz firmach działających w branży klimatyzacyjnej, wentylacyjnej, energetyce, a także innych przedsiębiorstwach zajmujących się przetwarzaniem blachy.Źródło: Targi w Krakowie Sp. z o.o.