Data rozpoczęcia
2013-10-15
Data zakończenia
2013-10-17
Miejsce
Kraków

V Międzynarodowe Targi Obróbki, Łączenia i Powlekania Blach

BLACH-TECH-EXPO 2013
Targi BLACH-TECH-EXPO to ważne wydarzenie branżowe dla profesjonalistów zajmujących się produkcją, przetwórstwem i dystrybucją blach. Na jedynym tego typu wydarzeniu w Polsce zapoznacie się Państwo z zaawansowanymi technologiami i rozwiązaniami oraz spotkacie się z potencjalnymi klientami z wszystkich krajów w Europie.

DLACZEGO BLACH-TECH-EXPO w Krakowie?


- Bogatsza oferta targów - to jedyne w Polsce spotkanie, gdzie specjaliści ds. produkcji, jakości, kupcy i projektanci wybiorą najnowsze technologie, maszyny, narzędzia i materiały zapewniające optymalizację procesów produkcyjnych w swoich zakładach.
- Niczym targi w Hanoverze - wystawa kompleksowo prezentuje każdy etap i element procesu produkcyjnego tłoczenia blach: blachę, półprodukty i produkty gotowe, rozdzielanie, tłoczenie, łączenie, technologie obróbki powierzchniowej. Ofertę uzupełniają narzędzia, oprogramowanie i systemy CAD/CAM oraz aparatura pomiarowo-kontrolna.
- Wiele krakowskich atutów - Targi organizowane są w sercu regionu skupiającego najwięcej przetwórców blachy w Polsce. Przygotowane są z myślą o producentach maszyn i urządzeń oraz kooperantach przemysłu motoryzacyjnego, producentach środków transportu, sprzętu AGD, mebli metalowych oraz firmach działających w branży klimatyzacyjnej, wentylacyjnej, energetyce, a także innych przedsiębiorstwach zajmujących się przetwarzaniem blachy.

Zakres tematyczny targów:

1. Obrabiarki, narzędzia, urządzenia i technologie do obróbki blach
2. Maszyny i urządzenia do łączenia blach
3. Urządzenia i technologie do powlekania blach
4. Oferta producentów i dystrybutorów blach i wyrobów z blach
5. Przyrządy i urządzenia pomiarowo-kontrolne:
-przyrządy i urządzenia do pomiaru długości i kąta
-urządzenia do pomiaru położenia
-urządzenia do kontroli dokładności i jakości obróbki
-sondy i systemy pomiarowe
-inne przyrządy i urządzenia pomiarowo-kontrolne
6. Wyposażenie warsztatów przemysłowych
7. Konsultacje i modernizacje
8. Usługi – Salon Kooperacji Przemysłowej
9. Inne