2 edycja Targów Obróbki, Łączenia i Powlekania Blach BLACH-TECH-EXPO w październiku razem z EUROTOOL.

BLACH-TECH-EXPO 2010 - zmiana terminu
BLACH-TECH-EXPO
Utrzymująca się w pierwszym kwartale niekorzystna koniunktura w branży blach oraz badanie rynku firm działających w tym sektorze, a przede wszystkim sugestie wielu wystawców skłoniły Targi w Krakowie Sp. z o.o. do przełożenia terminu Targów oraz Forum Obróbki, Łączenia i Powlekania Blach BLACH-TECH-EXPO i organizację ich w terminie najważniejszego wydarzenia branżowego tej jesieni – Targów Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów EUROTOOL, które odbędą się w dniach 13-15 października 2010 roku.
Od pierwszej edycji targów EUROTOOL producenci i dystrybutorzy maszyn do przetwórstwa blach oraz metod łączenia są na nich obecni. W tym roku ekspozycja targowa zostanie uzupełniona o oferty producentów i dystrybutorów blach oraz metody zabezpieczeń blach. W ten sposób powstanie platforma wymiany informacji i kontaktów dla profesjonalistów szukających zarówno kompleksowej oferty dotyczącej blach jak i zagadnień z zakresu obróbki materiałów.

W dniach 13-15 października w Krakowie gościć będziemy prezesów, właścicieli, kadrę zarządzającą przedsiębiorstw, kadrę kierowniczą odpowiedzialną za rozwój i utrzymanie zdolności produkcyjnych, inżynierów, specjalistów, technologów, konstruktorów, programistów, doradców techniczno-handlowych, reprezentujących przemysł budowy maszyn, samochodowy, wyrobów blaszanych, konstrukcji stalowych i aluminiowych, instalacji grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, lotniczy, budowy statków, mechaniki precyzyjnej, wyrobów z żelaza, stali oraz metali nieżelaznych.
Jak co roku targi odwiedzają również specjaliści z zagranicy, w tym roku specjalne misje gospodarcze już zapowiedziały Czechy, Słowacja i Bułgaria.
Przemysłowcy podczas trzech targowych dni będą mogli zapoznać się nie tylko z ofertą wystawców, ale również wziąć udział w bogatym programie towarzyszącym, między innymi w Forum Targów BLACH-TECH-EXPO oraz konferencji dotyczącej cieczy technologicznych stosowanych w przemyśle obrabiarkowym i ich utylizacji.

Źródło: Targi w Krakowie Sp. z o.o.