Od 7 lat organizowany jest przez Konwencję Przedsiębiorców plebiscyt o tytuł "Biznesmena Roku". Miło nam poinformować, iż w bieżącej edycji do Złotej Dziesiątki Biznesmenów Roku został wybrany prezes VBW Clima Engineering Bogusław Witkowski.

Zgodnie z regulaminem konkursu, o wyborze laureatów spośród wcześniej zgłoszonych kandydatów decyduje prawie 30-osobowe reprezentatywne jury. W jego skład wchodzą m.in. marszałek województwa, wojewodowie, prezydenci miast, dyrektorzy banków, przedstawiciele biznesu, redaktorzy naczelni mediów i laureaci głównych nagród z poprzednich edycji plebiscytu.


"Złota 10-ka" biznesmenów i menadżerów, którzy odnoszą sukcesy w swojej działalności, kreują miejsca pracy oraz zdobywają rynki krajowe i zagraniczne otrzymuje nagrody honorowe:
statuetki z brązu oraz dyplomy uznania od prezydenta i premiera Rzeczpospolitej Polskiej.
Wybór do takiego grona, to z jednej strony niewątpliwie podkreślenie osobistych cech zezwalających na osiągnięcie sukcesu, a z drugiej - docenienie pracy całego zespołu ludzi, bez których sukcesy te byłyby trudne do osiągnięcia. Sprawdza się to i w VBW Clima Engineering. Poczynając od samej idei-pomysłu, za który odpowiedzialni są nasi kreatywni konstruktorzy (to im zawdzięczamy tak rozbudowaną ofertę produkcyjną, centrale typowe i specjalistyczne, nowości: Olimpy, Okeanosy, Aury, Pegazy), poprzez etap tworzenia na hali produkcyjnej, gdzie fachowość, dbałość, dokładność owocują osiąganiem wysokiej jakości urządzeń poświadczonej atestami, certyfikatami, znakiem budowlanym i bezpieczeństwa, a nawet, pośrednio, nagrodami architektów. Kolejny etap to dział handlowy, dbający o terminowość dostaw, ich kompletność, gwarantujące pełną satysfakcję klienta, gdy, po zamontowaniu gotowego urządzenia otrzyma to, co było zaplanowane - trudne do ujarzmienia powietrze obłaskawione do odpowiednich parametrów. A jeszcze dział zaopatrzenia i logistyki - przecież komponenty central muszą być "z górnej półki" i zawsze "na czas", a jeszcze dział kontroli jakości dbający aby działanie każdego urządzenia opuszczającego nasz zakład było dokładnie sprawdzone.
Nasi odbiorcy kontaktują się na co dzień ze wspaniale zorganizowaną siecią biur przedstawicielskich. 0 ich pracy świadczą liczby - ponad 10.000 sprzedanych urządzeń - to ogromny tłum odbiorców i użytkowników naszej klimatyzacji, to kontakty, które trwają często latami i pozwalają obu stronom czerpać radość i satysfakcję ze wspólnej pracy.
Uznanie ze strony władz państwowych, lokalnych i przedsiębiorców jest bardzo satysfakcjonujące, lecz największym wyróżnieniem jest dla nas zadowolenie naszych odbiorców.
VBW Clima Engineering