Podpora dachowa BIS Yeti® przeznaczona jest do ustawiania na dachach urządzeń i instalacji: wentylacji, klimatyzacji, solarów, ciągów wodnych, gazowych, koryt elektrycznych oraz chodników dachowych.

BIS Yeti - system podpór dachowych w ofercie HTS
BIS YetiBIS Yeti została wyposażona w specjalny obrotowy adapter do szyn Strut, który pozwala obracać szynę o 360°. Takie rozwiązanie daje szereg nowych możliwości konstrukcyjnych.
Całkowicie nowym rozwiązaniem jest także możliwość płynnej regulacji kąta nachylenia stopy do podłoża w zakresie do 7°, która pozwala na idealne dopasowanie podpory do spadku dachu.

Nowa podpora dachowa dostępna jest w dwóch wersjach z adapterem umożliwiającym montaż szyn w pozycji poziomej i pionowej.

BIS Yeti z matą antypoślizgowąKażda z wersji BIS Yeti podsiada matę antypoślizgową w komplecie. Jako wyposażenie dodatkowe dla nowej podpory dachowej przygotowane zostały bloczki balastowe zapewniające stabilność lekkich konstrukcji ustawianych na BIS Yeti. Dzięki tak nowoczesnej konstrukcji BIS Yeti daje maksimum możliwości!

Przykłady zastosowań BIS Yeti:

BIS Yeti pod kanałami wentylacyjnymiBIS Yeti pod solarami

Zalety BIS Yeti:Źródło: HTS Sp. z o.o.