Na jesieni pod hasłem „Biesiady Polskie” Grupa KLIMA-THERM rozpoczyna nowy cykl wydarzeń dedykowanych Projektantom systemów klimatyzacyjnych. Spotkania odbędą się w tradycyjnej, polskiej konwencji nawiązującej do kraju pochodzenia spółki KLIMOR, założonej w Gdyni w 1967 roku, która do Grupy KLIMA-THERM dołączyła w grudniu 2010r.

Biesiady Polskie z Grupą KLIMA-THERM
Pierwsze z zaplanowanych spotkań odbędzie się 14 października w Łodzi, inaugurując tym samym serię 16 biesiad, podczas których zaproszeni Goście zasmakują prawdziwej polskiej kuchni, jak również wprowadzeni zostaną w klimat wyśmienitej zabawy przy dźwiękach muzyki biesiadnej.

Biesiady Polskie z Grupą KLIMA-THERM
„Biesiady Polskie” stanowią kontynuację idei wieczorów tematycznych podkreślających rodowód kluczowych marek produktowych z portfolio KLIMA-THERM. Po cyklu ‘Wieczorów Japońskich’ (Fujitsu) oraz ‘Włoskich’ (Clint), tegoroczna edycja wydarzeń skierowanych do Projektantów systemów HVAC - jednej z najważniejszych grup Klientów firmy, swoim charakterem oraz oprawą nawiązywać będzie do rodzimych produktów sygnowanych marką KLIMOR.

"Biesiady Polskie” odbędą się w 15 miastach w Polsce, w okresie od października do lutego 2012 roku.
Źródło: Klima-Therm S.A.