Biesiady Polskie z Grupą KLIMA-THERM.

Biesiadowanie z Klima-Therm
W ramach cyklicznych spotkań dedykowanych Projektantom systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, w miesiącach od października 2011 do lutego br. Grupa KLIMA-THERM zorganizowała dla swoich Partnerów Biznesowych spotkania pt. „Biesiady Polskie”, które odbywały się w tradycyjnej, polskiej konwencji. Temat cyklu spotkań nawiązywał do kraju pochodzenia spółki KLIMOR, założonej w Gdyni w 1967 roku, która w grudniu 2010 roku dołączyła do Grupy KLIMA-THERM.

BIESIADY POLSKIE z Grupą KLIMA-THERM
Ostatnia z biesiad odbyła się 3 lutego br. w Karczmie Góralskiej pod Bydgoszczą wieńcząc tym samym serię 16 spotkań, podczas których zaproszeni Goście w klimatycznej oprawie dźwięków kapeli góralskiej, a przy tym w otoczeniu wyśmienitych smaków tradycyjnej polskiej kuchni, mieli okazję do zapoznania się z najnowszą ofertą Grupy KLIMA-THERM, w tym z zakresem działalności i możliwości produkcyjnych firmy KLIMOR.

„Biesiady Polskie” stanowiły kontynuację idei wieczorów tematycznych podkreślających rodowód kluczowych marek produktowych z portfolio KLIMA-THERM. Po cyklu ‘Wieczorów Japońskich’ (FUJITSU) oraz ‘Włoskich’ (Clint), kończąca się edycja wydarzeń skierowanych do Projektantów systemów HVAC - jednej z najważniejszych grup Klientów firmy, swoim charakterem oraz oprawą nawiązywała do rodzimych produktów sygnowanych marką KLIMOR.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie www.klimor.pl

BIESIADY POLSKIE z Grupą KLIMA-THERM

KLIMOR, Spółka należąca do grupy kapitałowej KLIMA-THERM, jest wiodącym producentem i dostawcą standardowych oraz wysoce specjalistycznych systemów klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i chłodniczych i grzewczych dedykowanych na rynek LĄDOWY i MORSKI.
Oferta firmy to szerokie portfolio produktów z dziedziny klimatyzacji i wentylacji, chłodnictwa obejmujące m.in. wysokiej klasy urządzenia takie jak centrale klimatyzacyjne i wentylacyjne, zespoły nawiewno-wyciągowe z odzyskiem ciepła, centrale klimatyzacyjne z pompą ciepła, aparaty grzewcze, tłumiki i elementy nawiewne i wyciągowe. Dbając o satysfakcję Klientów KLIMOR świadczy również kompleksowe usługi w zakresie profesjonalnego doradztwa technicznego – projektowego, montażowego i serwisowego – z wykorzystaniem najnowszej wiedzy, jak również wypracowanych przez lata doświadczeń.


Źródło: Klima-Therm S.A.