W dniu 18 marca w siedzibie Atlantic Polska sp. z o. o. w Warszawie odbędzie się pierwsze szkolenie z serii "ogrzewanie wody i powietrza", na którym będzie mowa o grzejnikach elektrycznych, ogrzewaczach wody, zasobnikach c.w.u i systemach sterowania.

Bezpłatne szkolenie 18 marca z ogrzewania wody i powietrza
Dotąd firma organizowała szkolenia z serii "Energie odnawialne", podczas których prelegenci omawiali zasady działania pomp ciepła i zestawów solarnych, w tym roku były już 3 szkolenia dot. odnawialnych źródeł energii, a do końca 2013 r. odbędzie się ich jeszcze 7 (najbliższe 16 kwietnia).

Szkoleń z serii "Ogrzewanie wody i powietrza" w bieżącym roku będzie tylko 4, pierwsze z nich właśnie 18 marca w centrum szkoleniowym znajdującym się w siedzibie firmy przy ul. Płochocińskiej 99a w Warszawie. Prowadzący omówią tematy i odpowiedzą na pytania związane z:
- grzejnikami elektrycznymi do pokojów, łazienki i kuchni
- pojemnościowymi ogrzewaczami wody (w tym termodynamiczne)
- zasobnikami c.w.u.
- systemami sterowania.

Szkolenia z tej serii, jak i z energii odnawialnych są bezpłatne. Wszystkich chętnych gorąco zapraszamy do kontaktu z Serwisem Technicznym, serwis@atlantic-polska.pl, tel. 22 811 82 60 lub 22 487 50 76. Jeśli ktoś z jakiś przyczyn nie może przybyć w tym terminie, kolejne odbędzie się po 3 miesiącach, tj. 18 czerwca.