3 i 4 marca br. Stowarzyszenie "Kominy Polskie" zaprasza na kolejne szkolenia z cyklu "Bezpieczne ogrzewanie i wentylacja" z zakresu technik kominowych, grzewczych i wentylacyjnych.


Mamy przyjemność zaprosić Państwa na kolejne szkolenia z zakresu technik kominowych, grzewczych i wentylacyjnych, które odbywają się pod patronatem Stowarzyszenia "Kominy Polskie". Oto ich najbliższe terminy i tematyka:


- NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA TECHNIKI GRZEWCZEJ I KOMINOWEJ ZAPEWNIAJĄCE BEZPIECZEŃSTWO I KOMFORT W BUDOWNICTWIE MIESZKANIOWYM Kielce, 3 marca 2009 r. (>>program )
- NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA TECHNIKI GRZEWCZEJ I KOMINOWEJ ZAPEWNIAJĄCE BEZPIECZEŃSTWO I KOMFORT W BUDOWNICTWIE MIESZKANIOWYM Opole, 4 marca 2009 r. (>>program )
Szkolenia adresowane są do szerokiej grupy odbiorców, a w szczególności do administratorów budynków mieszkalnych i przemysłowych, spółdzielców i instalatorów systemów wentylacyjnych.
Zajęcia poprowadzą: prof. dr hab. Marian Nantka z Wydziału Inżynierii Środowiska i Energetyki, Katedry Ogrzewnictwa, Wentylacji i Techniki Odpylania Politechniki Śląskiej oraz mgr inż. Zbigniew Tałach, ekspert w zakresie technik kominowych.
Organizatorem szkolenia jest firma PROGREDI. Stowarzyszenie "Kominy Polskie" sprawuje nad nim merytoryczny patronat.
Zapraszamy w imieniu organizatorów!