Data rozpoczęcia
2011-11-19
Data zakończenia
2011-11-20
Miejsce
Bielsko-Biała

BESKID DOM
Beskid DomTargi Domów i Mieszkań "Beskid Dom"
Hala BKS, Bielsko-Biała
http://www.astra.blk.pl

O poprzedniej edycji targów: IV Targi Domów i Mieszkań "BESKID DOM 2010"

W dniach 24 i 25 października br. w Hali Sportowej BKS w Bielsku - Białej odbyły się
IV Targi Domów i Mieszkań "BESKID DOM 2010", w których wzięło udział około 40 wystawców. Były to: agencje nieruchomości, deweloperzy, biura projektowe, banki, firmy wykonawcze oraz firmy proponujące wykończenia i aranżacje wnętrz.

Zainteresowanie imprezą było bardzo duże, targi odwiedziło ponad 2 000 osób, w tym wielu gości z aglomeracji śląskiej, jak również z innych regionów Polski.

Targi Domów i Mieszkań "BESKID DOM" były doskonałą okazją do osobistych spotkań z developerami, pośrednikami w sprzedaży nieruchomości, instytucjami finansowymi, do wymiany spostrzeżeń oraz owocnych rozmów z nimi. Profesjonalnie przygotowane stoiska i materiały , kompetentna obsługa, prezentacje multimedialne i porady specjalistów - wszystko to pomagało gościom targowym w wyborze najlepszego i najbardziej odpowiedniego do swoich potrzeb domu i mieszkania. Była też możliwość bezpośredniego porównania cen i ofert dostępnych na rynku regionalnym.

Można więc ocenić, że impreza ta spełniła oczekiwania zarówno wystawców , jak i odwiedzających, weszła na trwale w kalendarz organizowanych w Bielsku - Białej przez Biuro Promocji i Wystaw ASTRA imprez targowych.

Następna edycja "BESKID DOMU" odbędzie się w listopada 2011 roku, na które już teraz serdecznie zapraszamy.

Organizatorzy