BEKO, wiodący producent sprzętu gospodarstwa domowego w Europie, został sponsorem tytularnym imprezy triathlonowej, która odbędzie się 18 sierpnia w Ełku. Na mocy podpisanej umowy Impreza będzie nosić nazwę Beko Ełk Triathlon 2012.

BEKO sponsorem tytularnym Ełk Triathlon 2012
Ełk Triathlon 2012Triathlon to zawody dla amatorów i wyczynowców na dystansie olimpijskim: 1,5 km pływania, 40 km jazdy na rowerze, 10 km biegu. Zawody w Ełku, w tym roku pod nazwą BEKO Triathlon Ełk 2012, odbywać się będą po raz pierwszy. W ramach tegorocznego wydarzenia przewidziana jest również rywalizacja sztafetowa dla 3-osobowych, dowolnie utworzonych zespołów.

- Triathlon nie jest tylko dla ludzi ze stali, ale jednak kojarzy się z determinacją, wytrwałością, niezawodnością. Najwyższa jakość i wytrzymałość cechuje również produkty marki BEKO, stąd pomysł na wsparcie imprezy triathlonowej – mówi Michał Grzeliński, Dyrektor Marketingu Beko S.A. - To też wspaniałe widowisko sportowe i setki ludzi, których wysiłek zasługuje na uznanie. Chcemy wspierać odwagę i sportowego ducha – dodaje.

Triathlon zyskuje w Polsce coraz większą popularność. Dyscyplinę tę uprawiają znane postaci życia publicznego m.in. aktorzy Piotr Adamczyk, Tomasz Karolak, Bartłomiej Topa oraz dziennikarze Łukasz Grass i Piotr Kraśko.

Więcej informacji i formularz zgłoszeniowy znaleźć można pod adresem: www.elktriathlon.com. Za organizację Imprezy odpowiada agencja marketingu sportowego Sport Evolution.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Informacji nt. Beko Ełk Triathlon 2012 udziela:
Kornel Pawlik, Sport Evolution – agencja marketingu sportowego, tel. 506 617 983, kornel@sportevolution.pl

Informacji nt. BEKO udzielają:
Vesna Lorenc, vesna.lorenc@vel.com.pl, tel. 605 366 906
Magdalena Zawada, mzawada@100procentPR.com, tel. 601 313 212