Zapraszamy do odwiedzenia stoiska firmy BARTOSZ na Targach Budownictwa TARBUD 2011, które odbędą się na terenie Hali Ludowej we Wrocławiu w dniach 18-20 marca 2011 r.

BARTOSZ zaprasza na TARBUD 2011
W ramach wystawy Ścieżka Energooszczędności zostaną zaprezentowane rozwiązania i technologie, przeznaczone do obiektów niskoenergetycznych, w tym również rekuperatory BARTOSZ.


Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia stoiska Firmy Bartosz w pawilonie 2, stoisko nr 137 „Ścieżka Energooszczędności”. Na stoisku firmy zaprezentowane będą: zestaw wentylacyjny VENA w nowej, odświeżonej wersji oraz zupełnie nowy rekuperator do domów jednorodzinnych.

Tarbud 2011

W tym roku odbędzie się jubileuszowa, XXV edycja Targów Budownictwa TARBUD 2011. TARBUD należy do grona wiodących spotkań biznesowych branży budowlanej w Polsce, jest doskonałą okazją do zaprezentowania ofert na szerokim forum inwestorów, architektów, wykonawców, handlowców a także osób prywatnych. Corocznie gości setki wystawców z kraju i zagranicy, a ich liczba stale rośnie. Zobacz listę wystawców Tarbud 2011Źródło: Firma BARTOSZ Sp.J.