BARBOR Sp. z o.o. zaprasza na swoje stoisko nr 5 w pawilonie 7 podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa BUDMA 2011.

BARBOR zaprasza na targi BUDMA 2011
Uprzejmie informujemy, że Zakład Produkcyjny BARBOR Sp. z o.o. weźmie udział w Międzynarodowych Targach Budownictwa BUDMA, które odbędą się w dniach 11-14 stycznia 2011 w Poznaniu.
Nasze stanowisko znajduje się w pawilonie 7, stoisko nr 5.


BARBOR Sp. z o.o. jest firmą działającą na polskim rynku, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów w całej Europie. Nowy zakład produkcyjny o powierzchni 6000 m2 na obszarze 8 ha daje podstawy do ciągłego rozwoju firmy. Dobrze wyposażony park maszynowy oraz wieloletnie doświadczenie w branży klimatyzacyjnej, pozwoliły firmie zyskać przychylność wielu stałych odbiorców, zarówno wielkich przedsiębiorstw jak i małych firm serwisowych. BARBOR jest producentem elementów do wentylacji i klimatyzacji budynków, takich jak: wymienniki krzyżowe, wymienniki obrotowe, filtry i przepustnice.
Produkty firmy BARBOR Sp. z o.o. mają możliwość dopasowania się do indywidualnych potrzeb klienta. Oferta Spółki skierowana jest do hurtowni instalacyjnych i przedsiębiorstw działających w branży wentylacji i klimatyzacji stosowanych w domach jednorodzinnych. Więcej: www.barbor.biz
BARBOR serdecznie zaprasza do udziału w targach BUDMA 2011!


BARBOR
Źródło: BARBOR Sp. z o.o.