Dla wszystkich małych, średnich i dużych firm zainteresowanych leasingiem maszyn budowlanych, drogowych lub poligraficznych Bankowy Fundusz Leasingowy przygotował nowy produkt – BanMasz Leasing.


Do kogo jest skierowany?
BanMasz Leasing to oferta dla firm z sektora MŚP, których działalność skupia się w obrębie branży budowlanej, drogowej, poligraficznej i metalowej. Najnowszy produkt Bankowego Leasingu umożliwia pozyskanie maszyn do robót budowlanych, ziemnych, poligraficznych oraz wózków widłowych i obrabiarek do metalu. Wprowadzenie nowego produktu wiąże się z gorącymi przygotowaniami do Euro 2012.
Sebastian Stawicki, Menedżer Produktu Bankowego Funduszu Leasingowego: - Mistrzostwa Europy zbliżają się do nas dużymi krokami, a Polsce pozostało sporo kroków do osiągnięcia satysfakcjonującego poziomu infrastruktury drogowej, hotelowej i sportowej. Planowane 1750 km dróg, stadiony i całe zaplecze treningowe powstanie nie tylko dzięki pracy wielkich korporacji budowlanych, ale też małych i średnich firm. To z myślą o nich stworzyliśmy nowy, produkt BanMasz – charakteryzujący się niezwykle uproszczoną procedurą.
Co umożliwia?
BanMasz umożliwia wyposażenie całego przedsiębiorstwa budowlanego, a także firm poligraficznych, magazynów oraz zakładów produkcyjnych. Oferta BFL nie ogranicza się więc jedynie do leasingu koparek, dźwigów, walców i betoniarek.
- Pomimo, że produkt BanMasz skonstruowany został z myślą o inwestycjach na Euro 2012, BFL nie ogranicza dostępu do niego innym przedsiębiorcom, spoza branży budowlanej. Grupą do której kierujemy nasz produkt są także właściciele firm poligraficznych, magazynów lub zakładów metalowych. Dzięki BanMaszowi mogą oni wyposażyć swoje drukarnie w maszyny do spiralowania, foliarki i laminatory, a magazyny i zakłady produkcyjne w wózki widłowe i obrabiarki do metalu – wyjaśnia Sebastian Stawicki.
Jak go pozyskać?
Uproszczona procedura umożliwia bardzo szybką realizację umowy i natychmiastowe przekazanie przedsiębiorcy wyleasingowego produktu. Wymagane do tego celu są jedynie podstawowe dokumenty prawne i finansowe oraz wypełnienie uproszczonego wniosku. Opłata początkowa dla stałych klientów wynosi jedynie 10 % wartości przedmiotu, a maksymalny okres finansowania to 60 miesięcy.

O BFL:
Bankowy Fundusz Leasingowy jest spółką akcyjną, której głównym udziałowcem jest Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna, największy bank komercyjny w kraju. Bankowy rodowód połączony ze specyfiką leasingu oraz wymogami rynku pozwoliły nam stworzyć nowoczesną i stabilną firmę leasingową.
W ciągu ostatnich lat Spółka bardzo dynamicznie zwiększa swoją sprzedaż. W 2008 roku Bankowy Fundusz Leasingowy SA oddał w leasing przedmioty o wartości 1360,54 mln zł i biorąc pod uwagę wartość leasingowanych ruchomości i nieruchomości uplasował się na ósmej pozycji. Bankowy Leasing pod względem dynamiki przyrostu aktywów oddanych w leasing stał się liderem wśród największych firm leasingowych w Polsce.
Żarówka PR i Marketing