Mierniki marki AZ Instrument mają zastosowanie w wentylacji, klimatyzacji, chłodnictwie i ogrzewaniu, w branży elektronicznej, laboratoriach i wielu wielu innych dziedzianch.


Firma Iglotech od piętnastu lat dostarcza na Polski rynek kompleksowe rozwiązania z dziedziny chłodnictwa, klimatyzacji, wentylacji oraz elektortechniki. W celu zaspokojenia stale rosnących potrzeb klientów oferta firmy jest stale poszerzana. Ostatnio asortyment uzupełniono o urządzenia pomiarowe uznanej na całym świecie marki AZ INSTRUMENT: dataloggery, pirometry, termometry, higrometry, anemometry, sonometry oraz akcesoria.


>>Zobacz parametry i cennik urządzeń


AZ Instrument Corp.
założona w 1991 roku, swoją produkcję rozpoczęła od urządzenia typu trzy w jednym Digital multi-meter with Temperature and Humidity. Po udanym debiucie tego miernika stopniowo rozszerzała produkcję o urządzenia takie jak dataloggery, pirometry, termometry, higrometry, anemometry czy sonometry. Mierniki te mają zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu, w elektronice, laboratoriach i monitorowaniu środowiska naturalnego. AZ specjalizuje się także w produkcji wysokiej jakości podzespołów elektronicznych dla małych i średnich przedsiębiorstw. Firma posiada certyfikat ISO 9001:2000.