Od 1-go lipca b.r. firma PM-LUFT LEWACO Sp. z o.o. z Tarnowa Podgórnego jest oficjalnym i jedynym przedstawicielem na terenie Polski produktów frimy AXAIR Ltd.

AXAIR Ltd. jest szwajcarskim koncernem, który zajmuje się produkcją nowoczesnych urządzeń do systemów nawilżania (m.in. nawilżacze CONDAIR). Firma ta posiada swoich przedstawicieli w ponad 50 krajach całego świata.
Szeroki zakres nawilżaczy oferowanych przez PM-Luft Lewaco, ich modułowość i wybór wyposażenia, pozwala na sprostanie specyficznym wymaganiom rozwiązań nawilżania.
W skład oferowanych przez nas produktów wchodzą:
- nawilżacze parowe typu CONDAIR CP2 z osprzętem
- nawilżacze CONDAIR ESCO
- nawilżacze typu DEFENSOR MK5
- systemy nawilżania DEFENSOR AIRFLAG
- cała gama innych urządzeń do systemu nawilżania.
Zgodzą się Państwo, iż dobra jakość powietrza jest częścią jakości naszego życia, dlatego też oferowane przez PM-Luft Lewaco nawilżacze zapewniają utrzymanie odpowiedniego poziomu wilgotności powietrza w każdym pomieszczeniu.
Z uwagi na perfekcjonizm i efektywność działania nawilżaczy, charakterystyczny jest szeroki zasięg ich wykorzystania. Nawilżacze są stosowane obiektach przemysłowych, biurowcach i magazynach, zakładach farmaceutycznych i chemicznych, instytucjach państwowych i użyteczności publicznej, obiektach sportowych i gastronomicznych, hotelach, etc.