25 kwietnia br. na internetowej stronie firmy KLIMA-THERM pojawiła się postać Wirtualnego Doradcy InteliWISE, który wspiera poruszanie się po stronach internetowych. Wdrożenie jest innowacyjnym rozwiązaniem ułatwiającym komunikację z użytkownikami oraz z potencjalnymi klientami firmy.
25 kwietnia br. na internetowej stronie firmy KLIMA-THERM pojawiła się postać Wirtualnego Doradcy InteliWISE, który wspiera poruszanie się po stronach internetowych. Wdrożenie jest innowacyjnym rozwiązaniem ułatwiającym komunikację z użytkownikami oraz z potencjalnymi klientami firmy. KLIMA-THERM tym działaniem stawia krok w kierunku innowacyjnych stron WWW - serwisów łączących źródła informacji w taki sposób, by umożliwić serwerom organizowanie i wyciąganie wniosków z danych dostępnych on-line, zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami użytkownika.
Wirtualny Doradca InteliWISE na www.klima-therm.pl bazuje na najnowocześniejszym oprogramowaniu, opartych na połączeniu algorytmów sztucznej inteligencji ze złożonymi mechanizmami zarządzania bazami wiedzy oraz technologiami multimedialnymi takimi jak – dynamiczna, kontekstowa animacja obrazu oraz wielojęzykowa synteza mowy.

Wdrożenie awatara na strony www to efekt dbania o jakość kontaktów z klientami on-line
- powiedział Daniel Jaśkiewicz, Prezes Zarządu KLIMA-THERM. Jako firma innowacyjna, mamy świadomość dynamicznego rozwoju jakiego musimy dokonać aby zaspokoić oczekiwania naszych klientów. Wdrożenie innowacynych stron WWW opartych o najnowsze trendy w internecie jest tego najlepszym dowodem.“
Zastosowanie tego produktu pozycjonuje KLIMA-THERM w czołówce światowych firm, rozumiejących obecne trendy w informatyce – powiedział Marcin Strzałkowski, Prezes InteliWISE. W przyszłości wirtualni doradcy będą optymalizować kluczowe procesy pozyskiwania i obsługi klientów w internecie. Dobrze zaprojektowany system „wirtualnych konsultantów“ przynosi firmie wymierne korzyści poprzez zwiększenie efektywności.

Więcej o KLIMA-THERM

Generalny Przedstawiciel Japońskiego koncernu Fujitsu General w Polsce w zakresie systemów klimatyzacji. Obejmuje dystrybucją i sługami serwisowymi: Polskę, Szwecję, Finlandię, Estonię, Łotwę i Litwę.
Współpracuje z przedstawicielami niemieckiego producenta osuszaczy kondensacyjnych AERIAL oraz duńskiego producenta osuszaczy absorpcyjnych HB COTES.
W działalności wykorzystywane są wyroby oznaczone marką: FUJITSU GENERAL, AERIAL, HB Cotes, EFC, HIDROS, CLINT.
Firma zajmuje się projektowaniem, dostarczaniem i montażem urządzeń klimatyzacyjnych dla budownictwa jednorodzinnego, budynków użyteczności publicznej i administracji oraz przemysłu.
Więcej informacji na stronie www.klima-therm.pl

Więcej o InteliWISE

InteliWISE jest liderem w zakresie rozwoju innowacyjnego oprogramowania opartego na algorytmach Sztucznej Inteligencji, do tworzenia inteligentnych Awatarów – do Internetu, telefonów komórkowych I infomatów (kiosków informacyjnych). Produkty firmy wpisują się w rozwiązania Web3.0/ Semantic Web – inteligentnego Internetu przyszłości.
Flagowym produktem jest InteliWISE Avatar for Business – jedna z najbardziej zaawansowanych na świecie aplikacji tzw. ‘Virtual Human’ (inne nazwy: Avatar, BOT, Virtual Agent) – wirtualny doradca, który umożliwia kontakt użytkownika ze stroną WWW poprzez naturalny dialog. Awatar, w parciu o wieloźródłową bazę wiedzy oraz zaawansowane sieci semantyczne, rozpoznaje komendy wydane przez użytkownika w języku naturalnym (Natural Language Processing), a jego interaktywność wspierają najnowocześniejsze technologie multimedialne – dynamiczna animacja obrazu, dzięki której uzyskuje się wygląd „niemalże jak człowiek”, oraz wielojęzykowa synteza mowy. Wszystkie produkty InteliWISE, wykorzystując technologie inteligentne, są odpowiedzią na wyzwania stojące przed komercyjnymi witrynami WWW: ułatwiają dostęp do właściwych informacji, zwiększają efektywność obsługi masowego klienta, ułatwiają konwersję (informacja – transakcja), obniżają koszty tradycyjnych call – center. Więcej informacji na temat firmy można znaleźć na www.inteliwise.com