Działem sprzedaży firmy Rettig Heating, producenta grzejników i ogrzewania podłogowego Purmo, od początku roku zarządza Małgorzata Kerntopf- Zalewska. Z kolei na stanowisko product managera grzejników specjalnych na Polskę i Europę Wschodnią awansował Robert Skomorowski.

Małgorzata Kerntopf- Zalewska, dotychczas product manager grzejników specjalnych, zajęła stanowisko kierownika sprzedaży na Polskę Będzie odpowiadać za kształtowanie polityki handlowej wszystkich produktów Purmo – grzejników płytowych, łazienkowych i dekoracyjnych oraz ogrzewania podłogowego. Z firmą Rettig Heating sp. z o.o. związana jest od 1999 roku. Początkowo pracowała w dziale marketingu, zaś od 2003 roku pełniła dotychczasową funkcję. Jest absolwentką Politechniki Warszawskiej.


Małgorzata Kerntopf- Zalewska

Na stanowisku product managera zastąpił ją Robert Skomorowski, który awansował z funkcji doradcy technicznego. Zajmie się koordynacją zadań związanych ze sprzedażą, marketingiem oraz kwestii technicznych dotyczących grzejników specjalnych Purmo w Polsce i krajach Europy Wschodniej. Z firmą Skomorowski jest związany od pięciu lat.


Robert Skomorowski

Rettig Heating sp. z o.o. jest częścią koncernu Rettig ICC Group, największego światowego producenta grzejników. Sztandarową marką koncernu Rettig jest Purmo, niekwestionowany lider na wielu rynkach europejskich, również w Polsce. Pod marką Purmo w Polsce sprzedawane są grzejniki płytowe, grzejniki łazienkowe, dekoracyjne, konwektorowe, kanałowe, wodne i elektryczne ogrzewanie podłogowe oraz systemy rurowe W Polsce firma posiada nowoczesną fabrykę w Rybniku gdzie produkowane są grzejniki płytowe oraz izolacja rolljet do systemu wodnego ogrzewania podłogowego.

Więcej na www.purmo.pl