Firma POLTEKNIK LTD Sp. z o.o. od wielu lat dostarczająca na polski rynek maszyny do produkcji kanałów wentylacyjnych okrągłych i prostokątnych przedstawia nowość: automatyczną zwijarkę do rur spiralnych TUBO-S.


Nowością na naszym rynku jest automatyczna zwijarka do rur spiralnych prostych TUBO-S, która wykorzystuje technologie zwijania rury z taśmy w kręgach.

Fot. 1. TUBO-S
Maszyna charakteryzuje się zwartą, kompaktową budową i realizuje wszystkie oczekiwane funkcje: przygotowania obrzeża oraz bardzo dobrą i stabilną jakość zamka, przy pomocy specjalnych taśm formujących.
Tubo-S produkuje rury w zakresie średnic od 125 mm do 1400 mm, gdzie standardowa długość rur to 3 m, natomiast zakres grubości taśmy od 0,4 mm do 1,0 mm.
Tubo-S wyposażone jest w całkowicie nowy, odmienny system automatycznego, odcinania wykonywanych rur przy pomocy nożycy krążkowej.
Urządzenie posiada Certyfikat Zgodności CE oraz pełną instrukcję obsługi w języku polskim. Dystrybutor zapewnia kompleksową pomoc w zakresie instalacji i montażu maszyny oraz pełnego przeszkolenia przyszłego zespołu operatorów.


POLTEKNIK LTD Sp. z o.o.
od wielu lat zajmuje się dostawą maszyn do produkcji kanałów wentylacyjnych okrągłych i prostokątnych na polski rynek.
Jest generalnym przedstawicielem na terenie Polski szwajcarskiej firmy TORMEC, niemieckiej RAS oraz austriackiej FORSTNER. Firmy te należą do potentatów na rynku maszyn do produkcji kanałów wentylacyjnych, produkujących najwyższej jakości, nowoczesne urządzenia, dla szerokiej liczby przedsiębiorstw z branży HVAC, przede wszystkim z Europy, ale również innych krajów z całego świata. POLTEKNIK świadczy usługi sprzedaży urządzeń oraz ich autoryzowanego serwisu gwarancyjnego, jak również po upływie okresu gwarancji www.polteknik.pl