Już za miesiąc (27-30 marca) w Mediolanie we Włoszech odbędą się jedne z największych międzynarodowych targów instalacyjnych w Europie. Na Mostra Convegno Expocomfort 2012 nie zabraknie również produktów marki AURATON

AURATON na targach MCE 2012 w Mediolanie
Mostra Convegno Expocomfort to cykliczna impreza targowa branży instalacyjnej, która odbywa się co dwa lata. Każda edycja to dobra okazja do zapoznania się z nowościami w dziedzinie techniki grzewczej, klimatyzacyjnej, chłodniczej, a także wodno-kanalizacyjnej. Specjaliści z branży uznają włoskie targi za jedną z najważniejszych tego typu imprez w całej Europie. Pojawiają się na niej bowiem producenci i marki o największym znaczeniu dla całej dziedziny instalacyjnej.

– Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszego stoiska nr V60 w hali nr 7. Zaprezentujemy tam przede wszystkim najnowsze osiągnięcie naszych inżynierów, czyli produkty oparte na systemie LMS – mówi Maciej Leonhard z firmy LARS, producenta regulatorów i sterowników do pomp marki AURATON.
Jak każda impreza targowa, Mostra Convegno Expocomfort sprzyja także wymianie doświadczeń i zdobywaniu wiedzy. Podczas tegorocznych targów zainteresowani będą mogli wziąć udział w licznych konferencjach tematycznych, poświęcone w szczególności możliwościom zastosowania i rozwoju sektora odnawialnych źródeł energii.

- Targi MCE w Mediolanie to nie jedyna impreza branżowa, na której będziemy prezentować nasze rozwiązania z dziedziny techniki grzewczej. W dniach 23-26 kwietnia zapraszamy naszych klientów również do Poznania, gdzie odbędzie się kolejna edycja INSTALACJI – dodaje Maciej Leonhard.

Czy wiesz, że…?
LMS, czyli Logic Managing System, to niezwykle inteligentny i energooszczędny system zarządzania, stworzony przez inżynierów z firmy LARS. System opiera się na współpracy bezprzewodowych elementów takich, jak: urządzenia wykonawcze sterujące pracą kotłów grzewczych i klimatyzatorów (AURATON RTH), regulatory temperatury (AURATON 2025, AURATON T-1, AURATON 2005) innowacyjne klamki okienne (AURATON H-1) oraz termometry (AURATON T-2). System LMS jest stale rozwijany i projektowane są kolejne kompatybilne urządzenia, które będą pracowały w oparciu o jego technologię.

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska firmy LARS i zapoznania się z nową ofertą produktów marki AURATON na Targach Mostra Convegno Expocomfort 2012 w Mediolanie w dniach 27-30 marca 2012.
Hala nr 7, stoisko nr V60.