Firma GREE wygrała przetarg na projekt klimatyzacji wioski olimpijskiej w chińskim Kantonie, budowanej na igrzyska sportowe Asian Games 2010.
Firma GREE wygrała niedawno przetarg na dostarczenie projektu klimatyzacji centrum sportu i kultury w Guangzhou (Kantonie), budowanego dla celów igrzysk sportowych Asian Games 2010. Nie jest to pierwszy duży projekt GREE, który związany jest z imprezą sportową. GREE wcześniej wygrała przetargi na klimatyzację Wioski Olimpijskiej igrzysk w Pekinie w 2008 roku i głównego stadionu FIFA na Mistrzostwach Świata 2010, które odbędą się w Republice Południowej Afryki.
Centrum Sportu i Kultury znajduje się w Guangzhou Tian i ma powierzchnię ponad 18.000 metrów kwadratowych. Będzie to miejsce urzędowania komitetu organizacyjnego, sportowców, trenerów, działaczy oraz dziennikarzy podczas 16. Igrzysk Azjatyckich.

Asian Games 2010 - XVI Igrzyska Azjatyckie – zawody sportowe państw azjatyckich, które odbędą się w daniach 12-27 listopada 2010 roku w mieście Kanton w Chinach. W programie igrzysk znajdować się będzie 41 dyscyplin.